Minecraft Vahşi Güncellemesi 7 Haziran'da Geliyor: Tüm Detaylar - Oppo Forum
e
sv

Minecraft Vahşi Güncellemesi 7 Haziran’da Geliyor: Tüm Detaylar

407 okunma — 31 Mayıs 2022 01:51
Minecraft Vahşi Güncellemesi 7 Haziran'da Geliyor: Tüm Detaylar

Minecraft Vahşi Güncellemesi 7 Haziran’da Geliyor! Minecraft için Vahşi Güncelleme neredeyse burada. Microsoft ve Mojang The Wild’ı 7 Haziran’da tüm platformlarda yayınlıyorlar. Güncellemeye iki yeni biyomlar dahil edildi: bir mangrov bataklığı ve kötü çeteleri ve özel kaynakları gizleyen bir “derin siyah”. Bir gölü geçiyorsanız, sandıklı bir tekneye de yelken açabilirsiniz, böylece malzemeleri geride bırakmak zorunda kalmazsınız.

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraft Nasıl Oynanır? OppoTr.Com

Minecraft Nasıl Oynanır? OppoTr.Com

Minecraft Nasıl Oynanır? Oyun içerisinde bulunmakta olan kayıp dünyaları keşfetmekte olduğunuz, canavarlar ile periyodik olarak mücadele ettiğiniz ve de çeşitli gizemli durumları açığa çıkarabileceğiniz son derece eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Devamı için yukarıdaki fotoğrafa tıklayın.

Yükseltme ayrıca bir çamur bloğu, kalabalık tarafından oylanan bir eşya toplayıcı çetesi ve iribaşlardan yetişen bir kurbağa içeriyor. Magmaya saldırdığında bile “kurbağa ışıkları” yayar. İşte Minecraft‘ın yaklaşan güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Önemli Noktalar

  • Mojang Studios, Minecraft’ın The Wild güncellemesinin resmi olarak 7 Haziran’da yayınlandığını duyurdu.
  • İki yeni biyom, yeni çeteler ve diğer ek bloklar getirecek.
  • PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS, Android, Mac ve Linux platformlarında aynı anda başlatılacak.
İlginizi Çekebilir!  Kulaklık Alanını Kapatmayın Hatası

Minecraft için Vahşi Güncelleme neredeyse burada. Microsoft ve Mojang The Wild’ı 7 Haziran’da tüm platformlarda yayınlıyorlar. Güncellemeye iki yeni biyomlar dahil edildi: bir mangrov bataklığı ve kötü çeteleri ve özel kaynakları gizleyen bir “derin siyah”. Bir gölü geçiyorsanız, sandıklı bir tekneye de yelken açabilirsiniz, böylece malzemeleri geride bırakmak zorunda kalmazsınız. Yükseltme ayrıca bir çamur bloğu, kalabalık tarafından oylanan bir eşya toplayıcı çetesi ve iribaşlardan yetişen bir kurbağa içeriyor. Magmaya saldırdığında bile “kurbağa ışıkları” yayar. İşte Minecraft’ın yaklaşan güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yeni Biyomlar

Yaklaşan güncellemede oyuna iki yeni biyomlar eklenecek. İlk biyom “derin siyah” olarak bilinir ve yüzeyin çok altında bulunur. Mojang Studios’a göre, oyuncuların mağaranın tabanını bulması ve kazmaya başlaması gerekecek. Bir çığlığı tetiklerken, “derin karanlıkta yaşayan tek kalabalıkla yüz yüze görüşmek istemedikleri sürece oradan çıkmak için dördüncü çığlığa kadar zamanları olacak.” İkinci biyom olan mangrov ağaçları, yeni bir çamur bloğunun yanı sıra inşa edilecek yeni bir kereste türü sunuyor. Oyuncular yeni çamur bloğunu kir ve su ile yapabilirler.

İlginizi Çekebilir!  Genciz Biz Vergisiz Telefon

Minecraft Yeni Çeteler

Yaklaşan güncelleme ile Minecraft’a üç yeni çete eklenecek. Birincisi, derin karanlıkta bulunan gardiyan çetesi. Şirket, gizliliğin, geçen yıl Vahşi Doğada birleştirilen ayrı bir yükseltme olan derin karanlıktan kaçmanın anahtarı olduğunu iddia ediyor. Allay, oyuncuların oyunda yeni ürünler toplamasına yardımcı olacak ikinci mafyadır. Üçüncü mafya, magma küplerine saldıran ve ‘froglight bloğuna neden olan kurbağadır. Kurbağa çetesiyle ilgili ilginç bir gerçek, üç çetenin bir arada olması.

Minecraft: Vahşi Güncelleme Kullanılabilirliği

Minecraft’ın Vahşi Güncellemesi, oyuncuların 7 Haziran 2022’de indirmeleri için hazır olacak. iOS, Android, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Xbox One ve PlayStation 5 gibi konsollar dahil olmak üzere tüm bedrock platformlarında satışa sunulacak.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli