Samsung Galaxy S10 serisinden sevindiren Android 10 gelişmesi - Oppo Forum
e
sv

Samsung Galaxy S10 serisinden sevindiren Android 10 gelişmesi

758 okunma — 28 Kasım 2019 12:48


Samsung Galaxy S10 Android 10

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Android 10 güncellemesi konusunda önemli bir adım attı. Bunun arkasında Samsung Galaxy S10 yer alıyor.

Samsung Members uygulamasından ortaya çıkan burada ulaşabileceğiniz liste, Samsung sahiplerini Android 10 konusunda üzmüştü. Çünkü birçok cihaz için güncelleme tarihleri çok geç görünüyordu. Örneğin Samsung Galaxy S10 ailesinin Android 10’a 2020 Ocak ayında geçeceği aktarılmıştı. Ancak şirket kısa süre önce güzel bir adım attı. İlk olarak Almanya merkezli olmak üzere Galaxy S10 ailesi için “tam sürüm” Android 10 dağıtıma çıktı. İlk defa One UI 2.0 betasına katılanlara geldiği aktarılan yaklaşık olarak 140 MB boyutundaki güncelleme, One UI 2.0 üzerine kuruluyor, Android 10’un yeni özellikleri getiriyor ve Android aralık güvenlik paketini taşıyor. Güncellemenin diğer bölgelere ise önümüzdeki haftalarda geleceği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’deki Samsung Galaxy S10 sahipleri biraz daha bekleyecek

Ve maalesef bunun için henüz net bir tarih açıklanmıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de güncelleme takibi için açılan “Güncelmiyiz” internet sitesinde Android 10 konusunda uzun zamandır hiçbir hareket görünmüyor. Firma Android 10 konusunda biraz fazla sessiz kalıyor. 2019’da ürün gamını inanılmaz büyük hale getiren Samsung, bunu 2020’de de değiştirmeyi düşürmüyor. Bu açıdan güncellemeler ciddi şekilde gecikecek izlenimi oluşuyor.

İlginizi Çekebilir!  Samsung Galaxy A51 için önemli detay netlik kazandı

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli