Oppo Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

0
1303
Oppo Share Nedir? Nasıl Kullanılır?
Oppo Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Share Nedir?  Çinli akıllı telefon üreticileri akıllı telefon teknolojisinin ön saflarında yer aldı. Oppo, Vivo, Xiaomi ve diğerleri akıllı telefonlarıyla en yeni yenilikleri getirdiler. Birden fazla kamera sensörü, üst düzey ekranlar ve hızlı şarj teknolojisi olsun, bu markalar cep dostu fiyatlandırma için tüm bu özellikleri sunuyor. Bu markaların kendi özelleştirilmiş özelliklerinden bazılarını cihazlarına entegre ettiklerini de gördük. Bazıları çekiciliği arttırmaya adanmışken, diğerleri performans veya genel kullanım odaklıdır.

Oppo Share Nedir?

Oppo akıllı telefonlarında bulacağınız bu özelliklerden birini tartışıyoruz. Oppo share olarak adlandırılan bu özellik, Oppo etiketli telefonlara özeldir ve Oppo akıllı telefonlar arasında kolay veri paylaşımı veya aktarımı için tasarlanmıştır. Bu makale, Oppo paylaşımını kolayca kullanma adımlarında size rehberlik edecek adım adım bir kılavuzdur. Bu özelliği şimdiye kadar kullanmadıysanız, bundan nasıl yararlanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Oppo Share Nasıl Kullanılır?

Oppo share, bir Oppo cep telefonundan diğerine veri aktarımına yardımcı olmak için şirket tarafından geliştirilen teknolojilerden biridir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu Oppo telefonlarının özel özelliklerinden biridir. Color OS 3.1 ve üzeri sürümlerde çalışan aygıtlar dosya aktarımı için bu seçenekleri destekler.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A96 5G Telefon İncelemesi

Bu seçenek, yeni bir Oppo cep telefonuna yükseltme yaparken ve önceki tüm verileri taşımak istediğinizde ve ayrıca herhangi bir dosyayı veya belgeyi yakındaki bir Oppo akıllı telefona hızlı bir şekilde paylaşmak istediğinizde kullanışlıdır.

Oppo Share Nedir? Nasıl Kullanılır?
Oppo Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

Color Os’nin (Color OS 7.0 veya üstü) daha yeni sürümlerinde çalışan akıllı telefonların, Oppo share’i kullanarak Vivo ve Xiaomi akıllı telefonlarına dosya aktarımlarını da desteklediğini belirtmek gerekir. Peki bir Oppo kullanıcısıysanız bu özelliği nasıl kullanabilirsiniz? Öğrenelim:
Dosyaları Bir Oppo Akıllı Telefondan Diğerine Aktarmak İçin Oppo Paylaşımını Kullanma Adımları

Adım 1: İlgili Oppo akıllı telefonunuzda bildirim çubuğunu aşağı kaydırın.

Adım 2: “Oppo Share” seçeneğini bulun ve üzerine tıklayın. Dosyaları aktarmak için hem Oppo akıllı telefonlarda (gönderen hem de alıcı) bu seçeneğe dokunmanız gerekir.

Adım 3: Veri göndermek / aktarmak istediğiniz Oppo akıllı telefondan, aktarılması gereken dosyaları veya klasörü seçin.

Adım 4: Şimdi, profil seçeneğini (alıcının) tıklayın ve alıcı cihazda Kabul Et’i tıklayın.

Adım 5: Yukarıda belirtilen adımları tamamladıktan sonra, dosyaları almak için tekrar onay istenecektir. Tıklayın ‘Bir daha Kabul et’.

İlginizi Çekebilir!  Oppo En Çok Satışı Türkiye'de Yaptı!

Adım 6: Veri aktarımı tamamlandıktan sonra ‘başarıyla alınan dosyaları’ göreceksiniz.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz