Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz

0
10828
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz! OppoTr.Com
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz! OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz nasıl yapılır? bu soru son zamanlarda oldukça popülerleşti. Kişisel mesajlaşma uygulamasında merak ettiğiniz arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın mesajlarını okuma düşüncesi bazen oldukça fazla istediğimiz fakat nasıl yapılacağını bilemediğimiz bir çıkmaz haline geliyor. Başkasının mesajını nasıl okuruz diye düşündüğümüz zaman aklımıza hemen WhatsApp Web geliyor fakat onda’da kod istediği için kodsuz bir şekilde nasıl erişebiliriz gibi soru işaretleri kafamızda oluşmaya başlıyor.

Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?
Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?
İlginizi Çekebilir!  Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

Dünya genelinde Android ve İOS kullanıcılarını kapsayan 1 milyardan fazla kullanıcısı bulanan WhatsApp uygulamasını diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran çok büyük özellikleri bulunuyor tabi’ki. Bunlardan en büyüğü ve önemlisi mesajlarımızın güvende olması ve korunması.

Peki böyle korunaklı bir uygulamada Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi Kodsuz bir şekilde nasıl yapabiliriz. Bu kafa karıştıran soruyu biraz inceleyelim.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Takip Etme her ne kadar söylerken uzun gibi gelse’de ya adamlar neleri neleri yapıyor biz bir mesajımı okuyamayacağız diye söyletiyor insana. Fakat böyle bir şeyi kolay kolay yapamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Eğer zararlı yazılımlar konusunda bilgili ve uzmansanız bunu nasıl ve hangi yöntemlerle yapabileceğinizi biliyorsunuzdur zaten bunu biliyorsanız’da böyle bir soruyu arama motorunda sormazsınız

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz! OppoTr.Com
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz! OppoTr.Com

Sevgiliniz, arkadaşınızın veya bir başkasının merak ettiğiniz yazışmalarını ondan habersiz okumaya çalışmak onun telefonunu ele geçirip okumaktan daha zor bir süreç. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma için geliştirilen bazı yazılımlar yok değil tabi’ki fakat bunlara ne kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz sonucu verir mi deneyip görmeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

mSpy

Uygulamanın amacı her ne kadar iPhone kullanıcısı ebeveynlerin çocuklarını güvende tutmak amacıyla geliştirilse’de başkalarının mesajlarını okumak ve takip etmek için kullanılabiliyor. Root’lu Android ve jailbreak’li iPhone ile WhatsApp uygulamasında giden/gelen her çağrıyı takip edin. Tüm arama günlüklerini mSpy kontrol panelinizde takip edebilirsiniz.

Giden, gelen ve hatta silinen mesajları mSpy kontrol panelinden uzaktan takip edin. Zaman detayları ile birlikte alıcı adları da görüntülenebilir. WhatsApp metin mesajlarını jailbreak’siz çözüm ile takip edebilirsiniz. WhatsApp mesajlaşma programı ile paylaşılan tüm fotoğrafları, videoları ve resimleri izleyin. Not: WhatsApp takip uygulamaları medya dosyalarının izlenmesi root’lu Android ve jailbreak’li iOS cihazlarda kullanılabilir.

İhtiyaçlarınıza göre bir abonelik paketi seçin. Sipariş formunu kişisel bilgilerinizle doldurun. Ödeme onaylandıktan sonra kurulum talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumu Kodsuz
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumu Kodsuz

Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz yapılıyor veya yapılabilir’mi gibi bir düşünceye kapılmayın çünkü yapılamaz. Aslında geliştireceğiniz zararlı yazılımlar ile yapabilirsiniz fakat bu işlem oldukça zor olmakla birlikte büyük bir suç oluyor.

Fakat bunu gerçekleştirebileceğiniz bazı programlar ve uygulamalar hali hazırda uzun bir süredir mevcut ve milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz her ne kadar olmasa’da aşağıda önerdiğimiz uygulamalar işinize yarayacak.

WhatsWeb For Whatscan

WhatsWeb uygulaması WhatsApp’tan başkalarının gizlice mesajlarını okuma programı diye halk arasında çok söyleniyor olduğundan dolayı duymuş olabilme ihtimaliniz çok yüksek. Uygulama Android kullanıcıları için geliştirilmiş Ücretsiz bir ajan uygulamasıdır. Yaklaşık 10 milyondan fazla indirilen bu uygulamanın amacı Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi için geliştirilmiş fakat Kodsuz bunu yapamazsınız.

WhatsWeb For Whatscan Nasıl Kullanılır?

  1. Başkasının mesajını okumak istediğiniz cihazda WhatsApp uygulamasını açın.
  2. Sonrasında WhatsApp Web sekmesine tıklayarak kod okuma ekranını açmanız gerekiyor.
  3. Kendi cihazınıza indirdiğiniz programdan kare kodu açarak başkasının cihazında açmış olduğunuz ekrana bu kodu okutun.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak bu kadar basit aslında fakat o kullanıcı web kısmına girdiği zaman gördüğü masaüstü hesabını kapattığı zaman erişiminiz kesilecektir. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Para, Para, Para

Para tabi’ki her kapıyı açacağı gibi Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma penceresini’de sizlere açacak bir çok ücretli uygulamalar bulunuyor. 2019 Yılında böyle ücretsiz programlara güvenemeyen kullanıcılar için daha da güvenemeyecekleri programları ücretli olarak satanlar çok fazla.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz