Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz - Oppo Forum
e
sv

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz

19895 okunma — 07 Aralık 2019 08:50
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz! OppoTr.Com

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz nasıl yapılır? Başkasının WhatsApp Mesajlarını okumak. Pek çok kişi bu yolu arıyor. Siz de Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma yolunu arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazıda tüm yolları açıklayacağız. Başkalarına göre çok yakın arkadaşınızın kiminle gizli gizli mesajlaştığını öğrenmek sizin de hakkınız…

<<<<<<Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim? (fotoğrafa tıklayın)>>>>

Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

Bu makalemizde sizlere bazı yöntemler ile başkasının whatsapp konuşmalarını görme hakkında bilgiler aktaracağız. Bu anlatım ile Aşağıdaki başlıkları inceleyeceğiz;

 • Başkasının Whatsapp mesajlarını Okuma kodsuz
 • Sevgilinin WhatsApp mesajlarını Okuma
 • Başkasının WhatsApp mesajlarını Okuma programı indir
 • Başkasının mesajlarını Okuma programı ücretsiz
 • Başkasının whatsapp mesajlarını Okuma ekşi
 • telefondan başka birinin whatsapp’ına girmek
 • google drive’dan whatsapp mesajlarını okuma
 • Whatcrypt ile mesaj Okuma

nasıl yapılır sorgusu yapan binlerce insan, arkadaşlarının Whatsapp mesajlarını okumanın yollarını arıyor.  İşin kolay yolu şu :

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz!

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz!

Arkadaşınız sevgiliniz, belki çocuğunuz ya da başka birisinin Whatsapp mesajlarını okumak için, merak etmeyin, bazı programlar var.  Whatsapp web bunlardan biri. Bu uygulamayı kullanmak için;

 

 • whatsapp web sitesine gir
 • Kimin mesajını okumak istersin, onun telefonu ile whatsapp uygulamasını aç
 • Whatsappta sağ üst köşede seçenekler alanından Whatsapp Web sekmesini seç
 • Telefondan QR kodunu tarat

Artık ona giden mesajları, ondan habersiz okuyabilirsin. Ama bir dakika! Ondan habersiz konusunu açalım. O kimse, Whatsapp ayarlarında bağlantılara giderse ve tüm cihazlardan çık derse, buna bir son verecektir.

İlginizi Çekebilir!  Lucky Prada CapCut Yapılışı

 

Başkalarının Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim? İşte bu soru son zamanlarda oldukça popülerleşti. Kişisel mesajlaşma uygulamasında merak ettiğiniz arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın mesajlarını okuma düşüncesi bazen oldukça fazla istediğimiz fakat nasıl yapılacağını bilemediğimiz bir çıkmaz haline geliyor. Başkasının mesajını nasıl okuruz diye düşündüğümüz zaman aklımıza hemen WhatsApp Web geliyor fakat onda’da kod istediği için kodsuz bir şekilde nasıl erişebiliriz gibi soru işaretleri kafamızda oluşmaya başlıyor.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz!

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz!

 

Dünya genelinde Android ve İOS kullanıcılarını kapsayan 1 milyardan fazla kullanıcısı bulanan WhatsApp uygulamasını diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran çok büyük özellikleri bulunuyor tabi’ki. Bunlardan en büyüğü ve önemlisi mesajlarımızın güvende olması ve korunması. Ama açıkçası bu bile atlatılabilir ve WhatsApp casus programı bunu kanıtlıyor.

 

Peki böyle korunaklı bir uygulamada Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi Kodsuz bir şekilde nasıl yapabiliriz. Bu kafa karıştıran soruyu biraz inceleyelim.

 

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Takip Etme her ne kadar söylerken uzun gibi gelse de ya adamlar neleri neleri yapıyor biz bir mesajımı okuyamayacağız diye söyletiyor insana. Fakat böyle bir şeyi kolay kolay yapamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Eğer zararlı yazılımlar konusunda bilgili ve uzmansanız bunu nasıl ve hangi yöntemlerle yapabileceğinizi biliyorsunuzdur zaten bunu biliyorsanız da böyle bir soruyu arama motorunda sormazsınız.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz! OppoTr.Com

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz! OppoTr.Com

Sevgiliniz, arkadaşınızın veya bir başkasının merak ettiğiniz yazışmalarını ondan habersiz okumaya çalışmak onun telefonunu ele geçirip okumaktan daha zor bir süreç. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma için geliştirilen bazı yazılımlar yok değil tabi’ki fakat bunlara ne kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz sonucu verir mi deneyip görmeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  E-Görüş Neden Hata Verir?

Hatırlatma >>>  WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

mSpy

MSpy kullanarak başkalarının mesajlarını okumak da mümkün. Uygulamanın amacı her ne kadar iPhone kullanıcısı ebeveynlerin çocuklarını güvende tutmak amacıyla geliştirilse’de başkalarının mesajlarını okumak ve takip etmek için kullanılabiliyor. Root’lu Android ve jailbreak’li iPhone ile WhatsApp uygulamasında giden/gelen her çağrıyı takip edin. Tüm arama günlüklerini mSpy kontrol panelinizde takip edebilirsiniz.

Giden, gelen ve hatta silinen mesajları mSpy kontrol panelinden uzaktan takip edin. Zaman detayları ile birlikte alıcı adları da görüntülenebilir. WhatsApp metin mesajlarını jailbreak’siz çözüm ile takip edebilirsiniz. WhatsApp mesajlaşma programı ile paylaşılan tüm fotoğrafları, videoları ve resimleri izleyin. Not: WhatsApp takip uygulamaları medya dosyalarının izlenmesi root’lu Android ve jailbreak’li iOS cihazlarda kullanılabilir.

 

İhtiyaçlarınıza göre bir abonelik paketi seçin. Sipariş formunu kişisel bilgilerinizle doldurun. Ödeme onaylandıktan sonra kurulum talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumu Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumu Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumu Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz yapılıyor veya yapılabilir’mi gibi bir düşünceye kapılmayın çünkü yapılamaz. Aslında geliştireceğiniz zararlı yazılımlar ile yapabilirsiniz fakat bu işlem oldukça zor olmakla birlikte büyük bir suç oluyor.

İlginizi Çekebilir!  Kapalak Kızı Hikayesi Gerçek Mi?

 

Fakat bunu gerçekleştirebileceğiniz bazı programlar ve uygulamalar hali hazırda uzun bir süredir mevcut ve milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz her ne kadar olmasa’da aşağıda önerdiğimiz uygulamalar işinize yarayacak.

 

WhatsWeb For Whatscan

WhatsWeb uygulaması WhatsApp’tan başkalarının gizlice mesajlarını okuma programı diye halk arasında çok söyleniyor olduğundan dolayı duymuş olabilme ihtimaliniz çok yüksek. Uygulama Android kullanıcıları için geliştirilmiş Ücretsiz bir ajan uygulamasıdır. Yaklaşık 10 milyondan fazla indirilen bu uygulamanın amacı Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi için geliştirilmiş fakat Kodsuz bunu yapamazsınız.

WhatsWeb For Whatscan Nasıl Kullanılır?

 1. WhatsApp uygulamasını açın.
 2. Sonrasında WhatsApp Web sekmesine tıklayarak kod okuma ekranını açmanız gerekiyor.
 3. Kendi cihazınıza indirdiğiniz programdan kare kodu açarak başkasının cihazında açmış olduğunuz ekrana bu kodu okutun.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak bu kadar basit aslında fakat o kullanıcı web kısmına girdiği zaman gördüğü masaüstü hesabını kapattığı zaman erişiminiz kesilecektir. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Para, Para, Para

Para tabi’ki her kapıyı açacağı gibi Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma penceresini’de sizlere açacak bir çok ücretli uygulamalar bulunuyor. 2019 Yılında böyle ücretsiz programlara güvenemeyen kullanıcılar için daha da güvenemeyecekleri programları ücretli olarak satanlar çok fazla.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
 • Programı 1 yıl önce
 • güzel uygulama. Ancak spy programı bazen güvenilir olmayabilir.
  dikkat edin.