Oppo Uygulama Gizleme - Oppo Forum
e
sv

Oppo Uygulama Gizleme

26640 okunma — 13 Şubat 2021 09:48
Oppo Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Oppo uygulama gizleme veya uygulama kilitleme yapmak çok kolay, bu yazıda Oppo’da uygulama gizleme konusunu bir kaç basit adımda anlatarak, sizin de uygulamalarınızı nasıl kolayca gizleyebileceğinizi göstereceğiz. Oppo’da uygulama gizleme için, ayarlar menüsüne girdikten sonra, alt kısımlarda “parmak izi yüz ve parola” sekmesine tıklayın. Ardından gizlilik parolasına tıklayın. Sizden şifre belirlemeniz istenecektir. Bir kaç basit adımda şifre belirleyin.

Oppo uygulama gizleme

Daha sonra uygulama kilidi sekmesine tıklayın. Parola doğrulama etkinleştirme yapmanız gerekecek. Sönük olan ana ekran simgesi gizle sekmesinin önündeki kutuyu açın. Böylece seçtiğiniz program, görünmez olacaktır.

Gizlenen Program veya Uygulama Nereye Gidiyor?

Oppo’da uygulama gizleme veya uygulama kilitleme işleminden sonra, menüde gizlediğiniz program görülmeyecektir. Bu programı görmek için, menüde daha önce belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekiyor. Belirlenen şifreyi doğru girerseniz, gizlediğiniz tüm uygulamaları “gizli uygulamalar” menüsü altında görebileceksiniz.

Uygulamayı Gizlilikten Kaldırma

Başta program gizlediğinizde yaptığınız işlemin tersini yapmanız gerekiyor. Uygulama kilidi sekmesine tıklayın. Bu menüde gizlediğiniz program görülecek ama kilitli olacaktır. Program adına tıklayın ve “parola doğrulama etkinleştirin” sekmesinin önündeki kutuyu pasif hale getirin. Bu şekilde gizlilik kalkacak ve gizlenen uygulama ya da program, ana ekrana gelecektir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Yetkili Servis Numaraları

Oppo telefonlarda oyun alanı logosuna tıklayarak da oyun gizleme yapabilirsiniz. Oyun alanı logosunu tıklayın ve bu menü açıkken sağ üstte iki okta simgesine tıklayın. >> sekmesinde oyun simgelerini gizle-seçeneğini aktifleştirirseniz, ana menüde hiçbir oyununuz görünmeyecektir. Bu yöntemle Oppo telefonlarda uygulama gizleme veya uygulama kilitleme yapabilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli