Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

18042 okunma — 23 Haziran 2022 00:12
Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır? Telefonlara atılan Hard reset tüm verilerinizin kaybolmasına yol açar. Cihaz sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi sıfır hale gelir. Tüm telefonlarda hard reset çok basit bir kaç adımla gerçekleştirilebilir. Bu makalede Oppo hard reset nasıl yapılır sorusunu cevaplandıracağız.  İşlemi yapmadan önce makalemizi iyice okuyun. Aşağıdaki soruların cevaplarını da makalede bulacaksınız.

Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

OPPO hard reset işlemlerini sizler için derleyip anlatmaya çalıştık, inceleyeceğimiz başlıkları aşağıda sıraladık.

  • Oppo hard reset şifre istiyor
  • Oppo Hard Reset şifresi
  • Oppo A5s hard reset forgot password
  • OPPO A74 hard reset
  • Oppo CPH1931 hard reset
  • Oppo A52 Format Atma
  • Oppo A5 2020 Hard Reset
  • Oppo format atmadan şifre kırma

Makaleyi okuduktan sonra yönergeleri izleyerek acele etmeden ve yanlış sekmelere girmeden hard reset atabileceksiniz.

Uyarı: Bu işlemi yapmadan önce MUTLAKA YEDEK ALIN!

Oppo Hard Reset Başlangıç Aşamaları

Telefonunuzu öncelikle kapatın. Sim kart ve SD kartınızı çıkarın. Pilin yüzde 100 dolu olduğundan da emin olun. Format sırasında enerji kesilirse telefon bir daha hiç açılmayabilir.  Ardından güç ve ses kısma tuşlarına aynı anda basmanız gerekiyor. Siyah fonda Oppo yazısı gelecek. Siz tuşlara basmaya devam edin. Sonra Recovery yazan bir format ekranı gelecektir. Ses +- tuşları ile menüler arasında gezebilirsiniz. Bu tuşlar yardımı ile Wipe Data sekmesini seçin.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 5 Lite Telefon İncelemesi

Format işlemi Devam Ediyor

Açılan siyah pencerede format datanın üzerine gelip güç tuşu ile onaylayın. Format data menüsünde sizden 4 haneli bir şifre girmeniz istenir ki bu şifre zaten size verilmiş olacak. Ekranda yazıyor olacak.  kod girildikten sonra telefonda size format atmayı devam ettirelim mi diye soracak. Menüde cancel ve Format sekmeleri olacak. Siz format üzerine gelip işlemi devam ettirin.

Wipe Data İle Formatı İlerletin

Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

Oppo Hard Reset Nasıl Yapılır?

Wipe data başlığı altında format işlemi başlatılacaktır. İşlem yapılırken cihaz içindeki bütün bilgiler silinecek ve bu iş birkaç dakika zaman alacaktır. Telefonların hard reset sonrası yeniden açılması birkaç dakika alacağından telaşa kapılıp menülerle oynamamanızı öneririz. Format işlemi bittiğinde sizden OK sekmesine tıklamanız istenecek ve cihaz kendini yeniden başlatacaktır.

Bu andan sonra cihazı kutudan çıkarmış haline dönmüş bulacaksınız. Dil ayarları ve gerekli diğer tüm ayarları yapmanız gerekecek.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli