Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

0
45358
Oppo'da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com
Oppo'da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? Oppo marka cihazınızda saklamak istediğiniz ve özel kalmasını istediğiniz fotoğraflar videolar ses kayıtları ve yazı dokümanlarını saklamak ve başkalarının erişimine kapatmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde telefonunuzdaki verileri herkesten gizleyebilirsiniz. Telefonunuzu başkalarının kurcalama ihtimali fazla ise, verilerinizi saklayabilirsiniz.

Private Space Özelliği

Android telefonlarda private space özelliğini aktifleştirerek, telefonu sadece kendiniz için özelleştirebiliyorsunuz. Arama kayıtları, videolar, fotoğraflar, mesajlaşma programlarındaki iletileri, hiç bir program indirmeden saklayabilir, dilediğiniz zaman da özel olarak ayarladığınız fotoğraflarınız bulabilirsiniz.

Telefonunuzdan ayarlar sekmesinden gizlilik sekmesine gelin. Private Space özelliğini burada kurabileceksiniz. Gizlilik menüsünde yer alan Private Space menüsü ekrana gelecektir. Buna etkinleştir demeniz gerekiyor. Açılan pencerede parmak izi ile erişim sağla sekmesine tıklayarak, sadece sizin parmak izinizle açılmalarını sağlayabilirsiniz.

Oppo'da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com
Oppo’da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com

Tutarlı Diyet

İsterseniz kilit açma yöntemini değiştirebilir, Main Space şifresini atayabilirsiniz. 6 haneli bir şifre girdiğinizde, hem parmak izi hem de PIN kodu ile şifreleme yaparak fotoğraflarınızı özel bir alana kayıt ettirebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra, galeri sekmesine geldiğinizde telefon sizden güvenlik için parola isteyecektir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 3 Tanıtıldı!

Oppo Özel Fotoğrafları Bulma

Telefon menüsünde galeri kısmına girdiğinizde Fotoğraflar >> Albümler >> Anılar yazan bölüme bir kaç saniye basılı tutarsanız daha önce çektiğiniz özel fotoğraflar alanı gelecektir. Bu kısım için parola belirlediyseniz, sizden şifre istenir, parola belirlemediyseniz direkt olarak özel klasörde fotoğraflarınızı içeren dosya açılacaktır.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz