Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? - Oppo Forum
Oppo Uygulama Gizleme

Sıradaki içerik:

Oppo Uygulama Gizleme

e
sv

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

81209 okunma — 13 Şubat 2021 09:52
Oppo'da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? Telefonunuzda resim gizleme bazen gerekli olabilir. Oppo marka telefonlar da bu hizmeti veriyor. Mesela bir foto mu saklamak istiyorsunuz? saklamak istediğiniz ve özel kalmasını istediğiniz fotoğraflar videolar ses kayıtları ve yazı dokümanlarını saklamak ve başkalarının erişimine kapatmak çok kolay. Böylece kimse sizin özelinizi göremez.  Bu şekilde telefonunuzdaki verileri herkesten gizleyebilirsiniz. Telefonunuzu başkaları kurcalıyorsa, Özel olarak ayarlanan Fotoğrafları saklamak için şifre kullanabilirsiniz.

Hatırlatma>>> Oppo Wifi Şifresi Öğrenme Nasıl Yapılır?

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Bu makalemizde aşağıdaki başlıkları inceleyerek detaylı anlatılmlar yaptık.

  • Özel olarak ayarlanan Fotoğraflar Nerede
  • Oppo gizlenen fotoğrafları görme
  • Oppo gizlenen fotoğrafları geri getirme
  • Oppo özel olarak ayarlanan videolar nerede
  • Oppo a31 özel olarak ayarlanan Fotoğraflar nerede
  • Oppo özel olarak ayarla
  • Oppo a74 özel olarak ayarlanan Fotoğraflar nerede
  • Oppo a9 özel olarak ayarlanan Fotoğraflar nerede

Hatırlatma>>> Oppo Özel Kasa Açma Nasıl Yapılır?

Oppo marka cihazınızda saklamak istediğiniz ve özel kalmasını istediğiniz fotoğraflar videolar ses kayıtları ve yazı dokümanlarını saklamak ve başkalarının erişimine kapatmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde telefonunuzdaki verileri herkesten gizleyebilirsiniz. Telefonunuzu başkalarının kurcalama ihtimali fazla ise, verilerinizi saklayabilirsiniz. Ya da çocuklarınızın eşinizin sakladığı resimlere ulaşmak isteyebilirsiniz. Telefonda verileri saklamak için Oppo Private Space özelliği kullanılıyor.

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Private Space Özelliği

 

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 4 Lite İncelemesi

Android telefonlarda private space özelliğini aktifleştirerek, telefonu sadece kendiniz için özelleştirin. Arama kayıtları, videolar, fotoğraflar, mesajlaşma programlarındaki iletileri, hiçbir program indirmeden saklayabilir, dilediğiniz zaman da özel olarak ayarladığınız fotoğraflarınız bulabilirsiniz.

Hatırlatma>>> Android Geliştirici Seçeneği Nasıl Açılır?

Oppo'da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com

Oppo’da Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede? OppoTr.Com

Fotoğraf Saklama Yolu

Ayarlar- gizlilik Private Space etkinleştir-parmak izi ile eriş komutundan sonra sadece sizin parmak izinizle saklanan fotoğraflar açılabilecek.

Fotoğraf Saklama Yolu 2: Ayarlar- gizlilik Private Space etkinleştir- main space şifre ata

Oppo Fotoğraf Saklama

Telefonunuzdan ayarlar sekmesinden gizlilik sekmesine gelin. Private Space özelliğini burada kurabileceksiniz. Gizlilik menüsünde yer alan Private Space menüsü ekrana gelecektir. Buna etkinleştir demeniz gerekiyor. Açılan pencerede parmak izi ile erişim sağla sekmesine tıklayarak, sadece sizin parmak izinizle açılmalarını sağlayabilirsiniz.

Oppo Fotoğraf Saklama

İsterseniz kilit açma yöntemini değiştirebilir, Main Space şifresini atayabilirsiniz. 6 haneli bir şifre girdiğinizde, hem parmak izi hem de PIN kodu ile şifreleme yaparak fotoğraflarınızı özel bir alana kayıt ettirebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra, galeri sekmesine geldiğinizde telefon sizden güvenlik için parola isteyecektir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Özel Kasa Açma

Hatırlatma>>> Oppo Pin Kodu Kaldırma Nasıl Yapılır?

Oppo Özel Fotoğrafları Bulma

Telefon menüsünde galeri kısmına girdiğinizde Fotoğraflar >> Albümler >> Anılar yazan bölüme bir kaç saniye basılı tutarsanız daha önce çektiğiniz özel fotoğraflar alanı gelecektir. Bu kısım için parola belirlediyseniz, sizden şifre istenir, parola belirlemediyseniz direkt olarak özel klasörde fotoğraflarınızı içeren dosya açılacaktır. Fotoğraflarını saklayacak kullanıcı mutlaka parola kullanacaktır. Sizin bu resimlere ulaşmak için parolaya ihtiyacınız olacak. Ya da parmak izi koruması kullandıysa, saklanmış fotoğraflara erişmek için, parmak izini bir şekilde tanıtmanız gerekir.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar