Oppo ColorOS - ColorOS 6 | Oppo Arayüzü - Oppo Forum

Oppo ColorOS

Oppo ColorOS

 

Oppo Coloros

Görsel Tasarım

Oppo ColorOS 6 ana sayfadan uygulama simgelerine, yazı tipi boyutlarından arka plan renklerine kadar yepyeni bir arayüze sahip en akıllı sistem deneyimini sunmak için sınırsız tasarım görüşünü benimser.

Hyper Boost

Hyper Boost özelliği, yavaşlama olduğu zaman gerektiğinde performansı hızlandırır. System Boost, APP Boost ve Game Boost işlevlerinden oluşan özellik, telefonunuzun hızını bir sonraki seviyeye çıkarır ve Performansı daha düzgün ve akıcı yapararak sizleri üzmez.

Oyun Asistanı

Oyun Asistanı özellikleri; bildirim yönetimi, ekran kaydı ve diğer özel kısayolları kolaylaştırmıştır. Artık oyun oynarken mesajları hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Renk

İnce gradyanlara sahip sade beyaz arkaplan, sade ve pratik bir görsel deneyim yaratır.

Kullanıcı Arayüzü

Menüler ve ayarlar arasında daha hızlı gezinme sağlamak için çizgiler ve boşluklar azaltılarak daha verilmli kullanım sağlanmıştır.

Twitter Sayfamızı ziyaret ettiniz mi? Tüm bildirimleri anında almak için ve gelişmelerden ilk sizin haberinizin olması için  https://twitter.com/oppotrcom adresinden ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz. Oppo Forum

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.