Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır?

0
23211
Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com
Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? Son teknolojik uygulamalar ile donatılan ve harika tasarımlarla dikkatimizi üzerlerine çeken  cep telefonları artık hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmiş durumda. Cep telefonlarını, sadece telefon görüşmelerimiz için kullanmıyoruz. Hayatımızın hemen hemen her dakikasında telefonumuzla iç içeyiz. Oppo cep telefonları birbirinden şık tasarımlarıyla, teknolojik özellikleriyle bizleri cezbetmeye devam ediyor.

Oppo Tema Ara...

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır?

Cep telefonları, her ne kadar son teknolojilere  göre tasarlansalar da, cep telefonunu aldığımız esnada fark etmediğimiz sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Çok basit gibi görünen bu sorunlardan biri de Oppo bildirim ışığı nasıl kapatılır? Aslında her telefonda standart bir uygulama ile kullanıcılar tarafından hal edilmesi çok kolay bir sorun. Maalesef ki bu basit sorunu yaşayanların bir kısmı da Oppo cep telefonu kullanıcıları. Sizlere basit bir anlatımla  Oppo bidirim ışığı nasıl kapatılır sorununuza gidereceğiz.

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com
Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com

Öncelikle Oppo cep telefonunuzun Ayarlar menüsüne giriniz. Ayarlar menüsünde Bildirimler ve durum çubuğu seçeneğini seçiniz.  Gelen ekranda Bildirim alındığın da ekranı uyandır seçeneğini bulunuz. Bildirim alındığın da ekranı uyandır seçeneğini açık (yeşil) ise üstüne tıklayarak kapatınız. Böylece  Oppo bidirim ışığı nasıl kapatılır sorununuzu gidermiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oppo Bidirim Işığı Nasıl Açılır?

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Açılır? OppoTr.Com
Oppo Bildirim Işığı Nasıl Açılır? OppoTr.Com

Oppo cep telefonu kullanıcılarının karşılaşmış olduğu bir sorun ise Oppo bidirim ışığı nasıl açılır  sorunu. Tabi ki bu problemi de gayet kolay şekilde çözebilirsiniz.

Oppo cep telefonunuzun Ayarlar menüsüne giriş yapınız. Gelen ekranda  Ayarlar menüsünde Bildirimler ve durum çubuğu seçeneğini seçiniz.  Gelen ekranda Bildirim alındığın da ekranı uyandır seçeneğini bulunuz. Bildirim alındığın da ekranı uyandır seçeneğinin kapalı olduğu görünecektir. Bildirim alındığın da ekranı uyandır seçeneğinin üstüne tıklayarak açınız. Oppo bildirim ışığı nasıl açılır sorununuzu gidermiş olacaksınız.

Oppo Bidirim Işığı Rengi Değişir mi?

Bildirim ışığının, cep telefonu kullanıcılarına büyük faydalar sağladığı bir gerçek. Ancak kullanıcıların merak ettiği diğer bir konu da Oppo bildirim ışığı rengi değişir mi?

Cep telefonu ayarlarının girildiğin de renk değiştirme seçeneği bulunmamaktadır. Android telefonlarda bildirim ışığı rengi değiştirme markası veya modeli ne olursa olsun akıllı telefonunuzun doğasında olmayan bir işlem ve ek bir desteğe ihtiyaç vardır. Bu problemi de alternatif uygulamalarla çözebilirsiniz.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz