Oppo Türkiye Çağrı Merkezi Numarasını Açıkladı - Oppo Türkiye İletişim
e
sv

Oppo Türkiye Çağrı Merkezi Numarasını Açıkladı

1551 okunma — 10 Ekim 2019 07:28
Oppo Türkiye Çağrı Merkezi

Oppo Türkiye Çağrı Merkezi Numarasını Açıkladı; Türkiye’de faaliyetlerine hızla devam eden Oppo, Türkiye’deki yatırımlarına ve kullanıcılarına sunduğu hizmetleri genişletmeye devam ediyor.

Oppo, müşterilerini memnun etmek amacı ile ve hizmetlerini genişletmek amacı ile Türkiye’deki yerel çağrı merkezini hizmete açtı.

Oppo Türkiye Çağrı Merkezi

Kullanıcılar Oppo Türkiye Çağrı Merkezi’ne, 0850 433 67 76 nolu numaradan ulaşabilecek. Çalışma Saatleri ise; Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmete verecek.

Oppo Çağrı Merkezi Ücretli mi?

Türkiye Çağrı Merkezi, şehir içi konuşma tarifesinden ücretlendirilecek.

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, “Hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kalbini fethetmek için çalışıyoruz” dedi. Daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ni hayata geçirdiklerini ifade eden Zhou, şunları kaydetti;

“OPPO olarak bu yılın başında adım attığımız Türkiye pazarında gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Yatırımlarımıza devam ederek, en sevilen markalar arasına adımızı yazdırmayı hedefliyoruz. Kullanıcı deneyiminde fark yaratan bir çağrı merkezi hizmeti büyük önem taşıyor. OPPO olarak, samimi bir yaklaşım felsefesi ile müşterilerimizin sorunlarıyla çok yakından ilgileneceğiz.”

İlginizi Çekebilir!  Oppo Ekran Resmi Nasıl Alınır?

Forum Sitemize uğradınız mı? Oppo Forum

Twitter Sayfamızı Takip Etmeyi Unutmayın! Oppo Forum TwitterOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli