Oppo Kulaklık Sıfırlama Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Oppo Kulaklık Sıfırlama Nasıl Yapılır?

3723 okunma — 01 Ekim 2022 00:55
Oppo Kulaklık Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Oppo Kulaklık Sıfırlama Nasıl Yapılır? OPPO, dünyanın en büyük akıllı telefon ve aksesuar üreticisidir. Marka, son birkaç yılda kataloğuna çok sayıda farklı IoT özellikli ürün ekledi. Son zamanlarda OPPO Pad ve Pad Air tablet modelleri ile tablet pazarına girdi ve son zamanlarda birçok yeni ses aksesuarı piyasaya sürdü.

TWS (gerçek kablosuz kulaklıklar) pazarındaki artan taleplere bakıldığında OPPO, Enco serisi ile tüm fırsatları değerlendirdi. OPPO Enco serisi, Hindistan‘daki ve diğer küresel bölgelerdeki ses meraklıları için hem TWS kulaklıkları hem de boyun bantları sunuyor. OPPO Enco X2 ve Enco Buds 2, Hindistan’da sırasıyla premium ve bütçe bilincine sahip kitleler için Oppo’nun en yeni TWS kulaklıklarıdır.

Oppo Kulaklıklar

OPPO, Enco serisi ses aksesuarlarıyla zengin bir ses sahnesi sunma konusunda tutarlıydı. Hatta OPPO Enco serisinin ses performansını test ettik ve çıktıdan etkilendik. Oppo’nun kablosuz ses ürünleri ile ses performansı bozulmamış olsa da, genel bağlantı ve ses sorunlarına karşı tamamen dayanıklı değildir.

Çifti bir akıllı telefona veya tablet, TV veya dizüstü bilgisayar gibi başka bir uyumlu cihaza bağlıyken, bir kulaklığın bir veya diğer kulaklıkta çalışmaması veya bozulma yaşayabilirsiniz. Çoğu durumda, bu herhangi bir donanım sorunu değildir ve mutlaka bir servis merkezini veya yakındaki bir mağazayı ziyaret etmeden evde düzeltilebilir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Depolama Alanı Nerede

Sol kulaklıktan gelen gürültüyü sürekli olarak duyabildiğimiz OPPO Enco X2 kulaklıklarından biriyle benzer bir sorunla karşılaştık. Uğultu sesi dinleme deneyimini engelliyordu ve kulaklığın bağlantı ayarlarında bir sorun olduğunu kolayca anlayabiliyorduk. Sabit sıfırlama yapmak bu sorunu bizim için çözdü.

Evet, TWS kulaklıkları fabrika ayarlarına sıfırlamak, OPPO TWS kulaklıklarınızla herhangi bir eşleştirme veya ses sorununu gidermenin en kolay yollarından biridir. OPPO kulaklıklardan herhangi birini yaptığımız gibi sıfırlayabilir ve ses ve bağlantı ile ilgili sorunları giderebilirsiniz. OPPO TWS kulaklıklarını (herhangi bir model) fabrika ayarlarına döndürme veya hard reset adımları aşağıda listelenmiştir:

OPPO TWS Kulaklıkları Nasıl Fabrika Ayarlarına Sıfırlanır / Sıfırlanır

  • Adım 1: OPPO Enco TWS kulaklığınızın eşleştirildiği akıllı telefon veya tablette, önce bağlantıyı çözün.
  • Adım 2: Kulaklıkları çıkardıktan sonra Cihazı unut seçeneğini de tıkladığınızdan emin olun.
  • Adım 3: Şimdi, OPPO Enco TWS kulaklık şarj çantasındaki eşleştirme düğmesini bulun. Kulaklıkların yalnızca sabit sıfırlama işlemini gerçekleştirirken şarj kutusunun içinde olması gerektiğini unutmayın.
  • Adım 4: Mavi LED titremeye başlayana kadar eşleştirme düğmesini basılı tutun.
  • Adım 5: Eşleştirme LED’i kırmızı renkte yanıp sönmeye başlayana kadar tuşa basmaya devam edin.
  • Adım 6: LED’in rengi kırmızıdan beyaz / maviye dönene kadar bekleyin.
  • Adım 7: 6. adımı gerçekleştirdikten sonra OPPO TWS kulaklıklarının fabrika ayarlarına sıfırlanması tamamlanacaktır.
  • Adım 8: Kulaklıkları akıllı telefonunuzla veya tabletinizle yeniden eşleştirin ve en sevdiğiniz müzik parçasına veya film / gösteriye ayarlayın.


Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli