Oppo Mobil Veri Paylaşımı - Nasıl Açılır? Oppo Forum
e
sv

Oppo Mobil Veri Paylaşımı

17546 okunma — 15 Şubat 2021 13:08
Oppo Mobil Veri Paylaşımı Nasıl Açılır? OppoTr.Com

Telefonlarda mobil veri paylaşımını yapmak için birkaç basit ayarlama yapmak gerekir. Gerek Oppo mobil veri paylaşımı gerekse Realme mobil veri paylaşım ayarları ile, internet paylaşma, isim şifre ve kara liste azami bağlantı ve internet sınırlaması yapmanız mümkün.

Oppo Mobil Veri Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Oppo Mobil Veri Paylaşımı yapmak için telefonda ayarlar menüsüne giriş yapın, ardından diğer kablosuz bağlantılar sekmesine tıklayın. Kişisel erişim noktası sekmesine tıkladığınızda, kişisel erişim nokta ayarları ve bağlantı yönetimi seçenekleri gelecektir. Kişisel bağlantı noktası ayarları kutucuğunu aktifleştirin. Yeni çıkacak olan sayfada;

  • Ad
  • Güvenlik
  • Parola
  • AP bandı
  • Diğer Cihazlara görünür

"<yoastmark

Gibi ayarlar gelecektir. Ad kısmına istediğiniz ( Türkçe karakter kullanmayın) karakterleri girerek bir ad belirleyin. Şifre kısmına şifrenizi belirleyin ve sonra da diğer cihazlara görünür yap kutucuğunu aktifleştirin.

Bağlantı yönetimi sekmesi altında kara liste, en çok bağlı aygıt, veri kısıtlaması ve hız sınırlaması sekmelerini kullanarak, ayarları kişiselleştirebilirsiniz. Bağlanacak kişi sayısını siz kendiniz, listeden seçebilirsiniz. Veri kısıtlaması menüsünde 10 MB ile 10 GB arasında seçim yapabilir ya da mobil veri paylaşımını sınırsız yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo En İyi Telefonu Hangisi?

Oppo cihazlarda mobil veri paylaşımı kullanıcı seçenekleri bununla sınırlı değildir. Dilerseniz saniyede 50 kilo bit hızdan 1 mega bit hıza kadar değişik kademelerde hız seçimi yapabilirsiniz. Ya da sınırlama yok sekmesini tıklayarak, mobil veri aktarımını sınırsız yapabilirsiniz.



Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli