Xiaomi tarafından son dönemde gelen en ilginç ürün - Oppo Forum
e
sv

Xiaomi tarafından son dönemde gelen en ilginç ürün

778 okunma — 19 Kasım 2019 08:11


Xiaomi

Ürün gamının inanılmaz zengin olduğunu sık sık gündeme getirdiğimiz Xiaomi, şimdi ilginç bir ürünle daha karşımızda bulunuyor.


Xiaomi tarafından hazırlanan ve satışa sunulan en yeni ürün bir kupa bardak. Özellikle kahve severlerin hoşuna gidecek bu ürün, elektriğe bağlanıyor ve içerisine koyduğunuz içeceği 55 derece sabit tutuyor. Bu işlemin ise mevcut bazı benzer modellerden farklı olarak “kablosuz şarj” teknolojisi üstünden yapıldığı aktarılıyor. Kupa bardak ile taban arasındaki bağlantı sayesinde bardağın güvenli olarak ısı üretebildiği aktarılıyor. Hatta burada unutmaya karşı özel bir güvenlik sistemi de yer alıyor. Bardak 4 saat boyunca hiç hareket etmezse “ısıtma süreci” otomatik olarak kesiliyor. Kahvesini ya da elbette çayını sıcak sevenleri memnun edecek ürün, gösterişten uzak beyaz renkli bir tasarımla geliyor. Xiaomi imzalı bu ürün, “kablosuz şarj” altyapısını elbette telefonları şarj etmek için de kullanabiliyor. Alt tabanın Qi destekli her cihazı 10W gücünde şark edebildiği aktarılıyor. Bu açıdan iki amacı bir araya getiren cihaz, açıklandığı kadarıyla Çin merkezli olarak 26 dolardan satışa sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir!  gsbbiz Vergisiz Telefon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı bu ürün Türkiye’de de satılabilir

Ancak bunun resmi olarak yapılacağını düşünmüyoruz. Bu kupa bardağı sadece aracı firmaların Türkiye’ye getireceği tahmin ediliyor. Ürün gamını büyütmeyi sürdüren firma, “adil fiyat” politikası ile ses getirmeyi devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelişmiş yeni akıllı telefon modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli