Xiaomi tarafından son dönemde gelen en ilginç ürün

  0
  350


  Xiaomi

  Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

  Oppo Google News

  Ürün gamının inanılmaz zengin olduğunu sık sık gündeme getirdiğimiz Xiaomi, şimdi ilginç bir ürünle daha karşımızda bulunuyor.


  Xiaomi tarafından hazırlanan ve satışa sunulan en yeni ürün bir kupa bardak. Özellikle kahve severlerin hoşuna gidecek bu ürün, elektriğe bağlanıyor ve içerisine koyduğunuz içeceği 55 derece sabit tutuyor. Bu işlemin ise mevcut bazı benzer modellerden farklı olarak “kablosuz şarj” teknolojisi üstünden yapıldığı aktarılıyor. Kupa bardak ile taban arasındaki bağlantı sayesinde bardağın güvenli olarak ısı üretebildiği aktarılıyor. Hatta burada unutmaya karşı özel bir güvenlik sistemi de yer alıyor. Bardak 4 saat boyunca hiç hareket etmezse “ısıtma süreci” otomatik olarak kesiliyor. Kahvesini ya da elbette çayını sıcak sevenleri memnun edecek ürün, gösterişten uzak beyaz renkli bir tasarımla geliyor. Xiaomi imzalı bu ürün, “kablosuz şarj” altyapısını elbette telefonları şarj etmek için de kullanabiliyor. Alt tabanın Qi destekli her cihazı 10W gücünde şark edebildiği aktarılıyor. Bu açıdan iki amacı bir araya getiren cihaz, açıklandığı kadarıyla Çin merkezli olarak 26 dolardan satışa sunulmuş durumda.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Xiaomi imzalı bu ürün Türkiye’de de satılabilir

  Ancak bunun resmi olarak yapılacağını düşünmüyoruz. Bu kupa bardağı sadece aracı firmaların Türkiye’ye getireceği tahmin ediliyor. Ürün gamını büyütmeyi sürdüren firma, “adil fiyat” politikası ile ses getirmeyi devam ediyor.

  İlginizi Çekebilir

  Firmanın gelişmiş yeni akıllı telefon modeli

  Kaynak: Log

  İlginizi Çekebilir!  Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan


  Oppo Forum Google News

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz