Merak edilen Redmi K30 modelinden üzücü haber - Oppo Forum
e
sv

Merak edilen Redmi K30 modelinden üzücü haber

776 okunma — 19 Kasım 2019 08:11


Redmi K30

İlk geliştirme duyurusu geçtiğimiz aylarda yapılan merak uyandıran model Redmi K30 çıkışına yönelik resmi bir açıklama yapıldı.


Redmi’nin ilk 5G destekli telefonu olacak Redmi K30, daha önce söylendiği gibi maalesef 2019’da karşımıza çıkmayacak. Direkt olarak Lu Weibing tarafından verilen bilgiye göre model ile 2020’de tanışacağız. Burada modelin tam olarak hangi ay ya da dönemde geleceği henüz aktarılmıyor. Ancak 2020 ilk çeyrek içerisinde resmen lanse edileceği düşünülen akıllı telefon, özellikle Redmi K20 / K20 Pro’ların performansı nedeniyle büyük merak uyandırıyor. Son bilgilere göre dikkat çekici cihaz Qualcomm imzalı Snapdragon 7250 işlemci ile çift band 5G desteğiyle yolda bulunuyor. Daha önce Mediatek’in 5G modem entegre yeni işlemcisiyle geleceği söylenen telefon, yeniden Snapdragon tarafına dönmüş gibi görünüyor. Resmi ön duyuruda da gösterildiği üzere Redmi K30 “ekrana entegre edilen iki adet ön kameraya” sahip. Bunlar haricinde halen başka hiçbir konuda bilginin gelmediği K30, yüksek ihtimalle AMOLED bir ekran üstüne kuruluyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30, fiyat performans konusunda sınırları zorlayabilir

Ancak henüz fiyat konusunda da net bir sızıntı bulunmuyor. Telefonun 5G’li modeller içinde en ucuz cihazlardan olacağı tahmin edilirken, K30’un artık sonuna gelmiş olmamıza rağmen 2019’da gelmeyecek olması birçok kişiyi üzüyor deniyor. Ancak bu bekleyişin çok iyi bir model olarak geriye döneceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir!  Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası

İlginizi Çekebilir

Firmanın burada yeni çıkan modellerinden

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli