Xiaomi Mi Mix 4 modelinden heyecanlandıran sızıntı - Oppo Forum
e
sv

Xiaomi Mi Mix 4 modelinden heyecanlandıran sızıntı

757 okunma — 19 Kasım 2019 08:26
Xiaomi Mi Mix 4 5G
Xiaomi Mi Mix 4 5G

Çok merak edilen amiral gemisi akıllı telefon Xiaomi Mi Mix 4 için çıkış yakında olabilir. Model için heyecan yaratan bir sızıntı oldu.


Xiaomi Mi Mix Alpha sonrasında Xiaomi Mi Mix 4 modelinin gelmeyeceği yönünde bazı söylenleri ortaya çıkmıştı. Ancak firma bunları daha sonra üstü kapalı olarak yalanladı ve model için kapıyı açık bıraktı. Mi Mix 3’ün üstüne kurulacak yeni cihaz, ciddi ciddi yolda gibi görünüyor. Çünkü kısa süre önce JD.com üzerinde “Mi Mix 4 5G” adına sahip bir telefon göründü. Herhangi bir teknik detayı ya da görseli karşımıza çıkarmayan bu sızıntı, yeni akıllı telefon için umutları artırmış durumda. 2019 bitmeden lanse edilebileceği tahmin edilen ya da en geç 2020’nin başında karşımıza çıkacak gibi duran cihaz, büyük ihtimalle söylentileri yapılan Mi Note 10’dan daha iyi kamera sahip telefon konumunda yer alıyor. Modelin Mi Mix 3 gibi kızaklı yapıyı benimsemeyeceği düşünülüyor. Mi Mix Alpha çok pahalı olduğunda şansı yüksek olan Mi Mix 4‘ün, 5G’siz versiyonu da gelebilir deniyor.

Xiaomi Mi Mix 4 5G
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 için teknik beklenti şöyle

Modelin gücünü 2019’da gelirse Snapdragon 855 Plus, 2020’de gelirse Snapdragon 865 işlemciden alacağı düşünülüyor. Arkasında merkezinde 108 megapiksel kameranın yer aldığı en az beşli bir kameranın olacağı aktarılan amiral gemisi, eğer doğruysa 120 Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekran taşıyacak. Elbette kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 11 ile çıkacak Mi Mix 4, geldiğinde çok ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir!  Bursluluk Sınavına Kimler Giremez?

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın esas heyecan uyandıran telefonu Mi Mix Alpha

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli