Fütüristik Tesla pickup “CYBRTRK” olarak mı geliyor? - Oppo Forum
e
sv

Fütüristik Tesla pickup “CYBRTRK” olarak mı geliyor?

1053 okunma — 19 Kasım 2019 08:25
Tesla CYBRTRK
Tesla CYBRTRK

Oldukça fütüristik bir tasarıma sahip olacak Tesla elektrikli pickup modeli karşımıza CYBRTRK adıyla çıkabilir. İşte konu hakkındaki detaylar;


Tesla biliyorsunuz Model Y ile S3XY kombinasyonunu tamamdı. Firmanın bir sonraki yeni aracı elektrikli pickup olacak. Resmi olarak 21 Kasım tarihinde Los Angeles’ta yer alan SpaceX roket fabrikasının yakınında düzenlenecek bir etkinlik ile lanse edilecek model, yapılan marka başvurularına bakılırsa karşımıza CYBRTRK adı altında çıkacak. Kısa süre önce “www.cybtrk.com” internet sitesini de satın alan firma, ilk elektrikli pickup modeli için ismi bulmuş gibi görünüyor. Sürekli olarak Blade Runner filminden çıkmış gibi görünecek açıklamaları yapılan araç, özellikle ABD pazarı için çok ama çok önem arz ediyor. Halen hakkında yukarıda gördüğünüz konsept görsel haricinde hiçbir detayın olmadığı pickup, alanda büyük merak uyandırıyor.

Tesla CYBRTRK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla, CYBRTRK pickup haricinde başka hangi araçlar üstünde çalışıyor?

Firmanın ilk olarak kompakt SUV Model Y‘i satışa sunması bekleniyor. Daha sonra elektrikli kamyon Semi‘nin satın alan firmalara gönderilmeye başlanacağı aktarılıyor. Bu iki araçtan sonra ise en çok merak edilen yeni nesil Roadster geliyor. Biliyorsunuz bu araç 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, maksimum 400 km/s hız yapabiliyor ve tam 1.000 km menzil sunuyor. 200 kWh bataryaya sahip olduğu belirtilen süper spor elektrikli otomobil, sunduğu 10.000 Nm tork değeriyle nefesleri kesiyor.

İlginizi Çekebilir!  Ahşaptan üretilen dünyanın ilk 3 boyutlu dünya haritası

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli