Vodafone İnternet Gelmedi - EBA İnternet Nasıl Alınır? Oppo Forum
Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

Sıradaki içerik:

Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

e
sv

Vodafone Eba İnterneti Gelmedi? Nasıl Alınır?

1081 okunma — 03 Ekim 2020 13:07
Vodafone İnternet Gelmedi - EBA İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Eba İnterneti Gelmedi? Nasıl Alınır? Uzaktan eğitime destek olarak Vodafone 8 GB bedava internet veriyor. Ancak Vodafone EBA interneti gelmedi, hatası alan bir çok abone var. Bu sorun nasıl çözülür işte detayları.

Vodafone uzaktan eğitime destek amacıyla faturalı ve faturasız abonelerine 6GB hediye internet vermektedir. EBA TRT kanallarını internetini yemeden Vodafone TV üzerinden izlenebilme kampanyasıdır.

EBA İnternet Nasıl Kullanılır?

Vodafone EBA ücretsiz 3GB + 3GB interneti sadece Vodafone TV uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Tüm Vodafone TV aboneleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil internetlerinden yemeden izleyebilirler. Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.

Vodafone İnternet Gelmedi - EBA İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone İnternet Gelmedi – EBA İnternet Nasıl Alınır?

Ücretsiz Vodafone TV Uygulaması

Vodafone TV uygulamasını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Vodafone TV uygulamasını kullanmak için illa Vodafone abonesi olmanıza gerek yok. Eğer uygulamayı hala indirmediyseniz aşağıdaki linten indirebilirsiniz. Tüm TV kanallarında yayını durdurup, 24 saate kadar geri alabilir, sevdiğiniz programları kaçırmazsınız.

İlginizi Çekebilir!  pdf rani com instagram Nedir?

Daha fazla bilgi almak için https://bedavainternet.com.tr/vodafone-eba-6gb-internet-gelmedi-nasil-alinir/1504/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli