EBA Cep İndir (Canlı Ders Uygulaması) - Oppo Forum
e
sv

EBA Cep İndir (Canlı Ders Uygulaması)

1472 okunma — 02 Eylül 2020 19:23

EBA Cep İndir ile Canlı Ders Uygulaması üzerinden derslerinize katılabilir ve canlı yayınlarla takip edebilirsiniz. İlk okul, Orta Okul ve Lise okuyanlara özel. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınıza uygulama mağazası üzerinden EBA Cep İndir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Canlı Ders Uygulaması olarak bilinen uygulama zorunlu eğitim kapsamında almanız gereken uzaktan eğitim derslerinizi almanızı sağlar.

Eğer uzaktan derslere katılım sağlamazsanız sınıfta kalma gibi çeşitli yaptırımları olacaktır. Bundan dolayı tüm öğrencilere EBA Cep İndir (Canlı Ders Uygulaması) hakkında detaylı bilgileri açıklıyoruz. Aynı zamanda konuyla ilgili öğrencilerin merak ettikleri soruları’da cevaplıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Korona Virüs (Covid-19) kapsamında İlk Okul, Orta Okul ve Lise öğrencilerinin zorunlu derslerini okul yerine uzaktan eğitim ile alınmasına karar verildi. Uzaktan eğitim için öğrencilerle bire bir iletişim kurulabilecek ve kesintisiz kalitede canlı ders izleme ortamı sağlanacak. Tarayıcı üzerinden veya çeşitli sitelerde bu işlemleri yapmak zor olacağı için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen resmi uygulamayı kullanmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir!  WhatsApp Açılış Ekranı “From Facebook” Yazısının Sırı

EBA Cep Uygulaması İndir (Canlı Ders)

EBA Cep Uygulaması İndir ile cihazlarınıza yükleyeceğiniz dosya sayesinde canlı ders izleme imkanınız olacak. Windows, Android ve İOS işletim sistemli cihazlarınıza bu uygulamayı rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Bilgisayar, Televizyon, Telefon ve Tablet gibi akıllı cihazlar üzerinden EBA Cep İndir işlemini yaparak canlı derslere katılım sağlayabilirsiniz.

EBA CEP

EBA Cep Uygulaması İndir (Canlı Ders)
EBA Cep Uygulaması İndir (Canlı Ders)

Uygulama mağazaları üzerinden 15 milyondan fazla indirilen EBA uygulaması öğrenciler tarafından 5 üzerinden 1,8 puan almış durumda. Uygulamanın değerlendirilmesinin bu kadar az olmasının sebebi kalitesiz veya kötü olmasından kaynaklanmıyor. Öğrencilerin uzaktan ders almak istememesi ve bu duruma alışamadıkları için puanlamaları düşük oluyor.

EBA Cep İndir

EBA Cep İndir adı altında paylaşılan uygulamalara ve dosyalara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından öğrencileri kandırmak amacıyla düzenlenen sahte uygulamalardan uzak durun. Ayrıca EBA Cep İndir denilerek öğrencilere verilen sahte dosyalarında olduğunu görüyoruz.

EBA Cep İndir
EBA Cep İndir

Bu sahte dosyaları incelediğimiz zaman içerisinde zararlı yazılımlar olduğunu tespit ettik. Zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgilerin çalınmasına sebep olacaktır. Bu gibi durumlarda karşılaşmamak adına EBA Cep İndir seçeneklerine bakarken gerçek dosya ve bağlantılar olduğunu kontrol edin. Aksi halde güvenliğinizi zedeleyecek ve zarar verebilecek kötü niyetli insanların eline düşebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  08504842817 Kimin Numarası?

EBA Cep Uygulaması İndir

EBA Cep Uygulaması İndir gibi seçeneklerle karşılaştığınız zaman işletim sisteminize uygun dosyaları yüklemeniz gerekmektedir. Bilgisayar üzerinden canlı ders izlemek istiyorsanız Windows veya MACOS gibi seçenekler işinize yarayacaktır.

EBA Cep Uygulaması İndir
EBA Cep Uygulaması İndir

Aynı zamanda mobil üzerinden EBA Cep Uygulaması İndir işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız Android ve İOS seçenekleri karşınıza çıkar. Kullandığınız akıllı cihazın işletim sistemine uyan uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Aksi halde yükleyeceğiniz dosyalar işinize yaramayacaktır.

EBA Canlı Ders İndir

EBA Canlı Ders İndir, uzaktan eğitim kapsamındaki tüm derslerinizi takip etmenizi ve canlı izlemenizi sağlar. Bu sayede derslere katılım sağlayarak sınıfta kalma, derslerden geri kalma gibi sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen resmi uygulamayı kullanmanız işinizi çok kolaylaştıracaktır.

EBA Canlı Ders İndir
EBA Canlı Ders İndir

EBA Canlı Ders Programı İndir

EBA Canlı Ders Programı İndir ile sınıfınıza ve bölümünüzün hangi gün ve saatte dersleri olduğunu öğrenebilirsiniz. Ders Programınızı takip ederek kendinizi uzaktan eğitime göre ayarlayın.

EBA Canlı Ders Programı İndir
EBA Canlı Ders Programı İndir

EBA Cep İndir, Canlı Ders Uygulaması ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Siberstar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli