Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan - Oppo Forum
e
sv

Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

1047 okunma — 03 Ekim 2020 13:00
Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan; Tüm operatörlerin haftalık bedava internet ve hediye paketler veren Salla Kazan uygulamaları var. Turkcell dijital operatör, Vodafone yanımda ve Türk Telekom online işlemler uygulamaları hakkında bilgilendiriyoruz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Salla Kazan

Operatörler abone sayısını artırma ve etkileşimi yaymak için haftalık kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaları da operatörlere ait uygulamalar üzerinden yapıyor. Turkcell bedava internet kampanyasının yaptığı uygulamanın adı Dijital Operatör’dür. Vodafone uygulamasının adı yanımda’dır. Türk Telekom’un uygulama adı ise Online İşlemler’dir. Bu uygulamalarda kampanyalar bölümünde yer alan; salla kazan, çark çevirme ve sil süpür bölümlerinden hediyelerinizi alabilirsiniz.

Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

Haftalık Hediye İnternet Veren Uygulama: Salla Kazan

Salla Kazan Hediyem Hattıma Tanımlanmadı

Salla Kazan uygulamasını çalıştırıp ekranda hediye kazandığınız yazıyorsa; hediyeniz hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediye paketi sonrasında SMS ile bilgilendirme alacaksınız. Eğer bilgilendirme mesajı almadıysanız kısa bir süre bekleyiniz. Hatların yoğun olduğu anlarda tanımlama ve bilgi mesajı geç gelebiliyor. Özellikle cuma günleri bu yoğunluk yaşanabilir.

İlginizi Çekebilir!  Zetlog Uygulaması Güvenilir mi?

Turkcell Salla Kazan Yapamıyorum

Salla Kazan hatası veya salla kazan yapamayanlar için destek oluyoruz. Salla kazan uygulamasının son sürümünü kullanmak bütün hataların önüne geçecektir. Salla kazan uygulamasını haftalık kullanabilirsiniz. Salla kazan hatasını yorum olarak iletin, size destek olalım.

Daha fazla bilgi almak için https://salla-kazan.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli