Vimeo Şifreli Video Yükleme Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Vimeo Şifreli Video Yükleme

1047 okunma — 24 Mart 2022 00:30
Vimeo Şifreli Video Yükleme

Vimeo Şifreli Video Yükleme; Kurumsal ve profesyonel olarak video sunum işini yapan kişilerin en çok sorduğu sorular, Vimeo kullanımı ile ilgili şifreli video yükleme, video özelleştirme gibi sorulardır.

Vimeo Plus hesaplarda 500 megabayt boyuta kadar yükleme -upload yapabiliyorsunuz. Pro versiyonlarda bu durum çok daha fazladır. İnsanlar neden Vimeo platformunu kullanıyor?

Reklamsız Yüksek Kalitede Video Hizmeti

Vimeo Şifreli Video Yükleme

Vimeo Şifreli Video Yükleme

Vimeo reklamsız video full HD kalitede daha kurumsal daha ciddi olduğu için tercih ediliyor.

Siteye giriş yaptığınızda gördüğünüz pencereler Plus hesapları ve Pro hesaplarının hepsinde aynı geliyor Öncelikle Basic kısmında videolar ilgili bilgilendirme yapmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir! İnstagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

Sayfanın en altında kapak yapabileceğiniz bir seçim alanı var. Plus modunda Videoyu izlerken istediğiniz bir sahneyi seçip frame diyerek albüm kapağı yapabiliyorsunuz.

Vimeo Şifreli Video Yükleme

Random kısmını seçerseniz o zaman size videonun içerisindeki sahnelerden albüm kapaklarını kendisi seçiyor. Videoları herkesin görmesini istemiyorsanız, videolarınız şifreleyebiliyorsunuz.

Videoları Şifrelemek için Privacy Sekmesini Kullanın

Sayfanın ikinci sekmesinde, Privacy sekmesinde videonuzu herkesin görmesini, sadece takipçilerinizin görmesini veya şifre oluşturup izlenme izni verebiliyorsunuz. Bu ayarı Privacy kısmında yapacaksınız.

İlginizi Çekebilir!  Vergisiz Vivo Y36 Fiyatı

Videolarınızın herkes tarafından indirilip kullanılmasını engellemek için de videonuzun indirilmesini engelleme şansınız var.  Yüklediğiniz her videoda download linki için her seferinde izni kaldır işlemini yapmanız gerekiyor. Pro paralı sürümünde ön izleme penceresi isimli bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde de videonuzu satacağınız kuruma link vererek ulaştırabiliyorsunuz.

Son derece şık ve kurumsal bir formatta videolar için Vimeo Pro sürümünü kullanmanız gerekiyor. Belli bir izlenme potansiyelini geçtiğinizde site size Pro hesabı almanız için videolarınızı yayınlamayı durduracaktır. 400-500 TL gibi bir ücret ödeyerek Pro hesabına geçtiğinizde video sunum ve hazırlama seçenekleriniz artacaktır. Böylece videolarınız reklamsız ve yüksek kalitede hazırlanabilir.

Vimeo Şifreli Video Yükleme

Vimeo Şifreli Video Yükleme

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli