instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma - Oppo Forum
e
sv

instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

452 okunma — 19 Mart 2022 18:10
instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma pek çok Instagram kullanıcısı için önemli bir konudur. İçeriklerin ve paylaşımların zenginleştirilmesi adına video veya gif dosyalarının paylaşımı önemlidir.

instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

Videoların paylaşımı için pek çok yol olmasına karşın bu yazıda en kolay yolu göstereceğiz ve tek bir video yerine birden çok video paylaşımının nasıl yapıldığını göstereceğiz.

İlginizi Çekebilir! Instagram Keşfete Düşme 2022

Instagram Hikayede Birden Çok Video Paylaşımı

Video paylaşımının birkaç yolu vardır. İnstagram hesabınıza giriş yaparak profilinize girdiğinizde, yayınlamak istediğiniz videonun Youtube linkini kopyalayıp bu alana yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde sadece link görünür. Birden çok video koymak istediğinizde ne olacak.

Düzenli olarak videoları koymak için, tabbs.co sitesine gitmeniz gerekiyor. Buraya kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.  Burada hesap açtığınızda, Instagram profilinize Youtube linkini değil, tabbs.co linkinizi kopyalamanız yeterli oluyor. Böylece Instagram profilinizdeki linke tıklayanlar, birden çok videonuza erişebilecekler.

Instagram Ana Sayfanızda IGTV sekmesi

Instagram ana sayfanızda IGTV sekmesi ile 1 dakikalık videolar ( içerikler) paylaşma şansınız da var. Instagram bu yöntemi daha yeni geliştirdi. Film yüklemek için de filmi iki parçaya bölerek ekleyebiliyorsunuz. İnstagram’da link paylaşımı için önceleri 10 bin takipçi şartı vardı. Ancak Instagram artık bu koşulu kaldırdı. Herkes hikayesine link ekleyebiliyor.

instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

instagram Hikayede Youtube Video Paylaşma

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli