Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone - Oppo Forum
e
sv

Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone

670 okunma — 20 Mart 2022 16:00
Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone

Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone; Twitter hassas içerikleri nasıl görebiliriz sorusunu merak edenler için bu sorunu çözmeye yarayacak basit kaç adımdan bahsedeceğiz.

Özellikle Apple marka telefonlar için ve Android işletim sistemi kullanan telefonlar için Twitter hassas içerik açma ayarları tarayıcı üzerinden yapıldığından izlenen yol aynıdır. Kendi Twitter hesabınıza girerek Ayarlar menüsünde gizlilik ve güvenlik sekmesi altında birçok seçenek göreceksiniz.

Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone

Bu alanda gördüğüm içerik menüsünde hassas ayarlar açılabilmektedir. Twitter hassas içerik açma işlemleri için gördüğün içerik penceresinde üst kısımdaki -hassas içerik medyalarını göster- kutucuğunu doldurursanız Twitter’da hassas içeriklere erişim sağlayabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir! Twitter Dünya Gündemine Nasıl Bakılır?

Twitter hassas içerikleri Açmak için Tarayıcı kullanın

Bilindiği gibi Twitter dünyanın en popüler anlık haberleşme, iletişim, sosyal etkinlik platformudur. Bu platform üzerinden yüz milyonlarca insan her türlü içeriği paylaşabilmektedir.

Bu içeriklerin yediden 70’e herkes için görüntülenmesi sakıncalı olduğundan dolayı Twitter bu seçeneği aktifleştirme zorunluluğu getiriyor. Fakat bu makalede anlattığımız ayarları yaptıysanız hassas içerikleri artık görüntüleyebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir!  iPhone 15 Pro Ön Siparişten Kaç Gün Sonra Gelir?

Bazı kullanıcılar kendi Twitter hesaplarında bu menünün olmadığını yani o kutucuğa ulaşamadıklarını ifade ediyorlar bazı kullanıcılar ise Kutucuğu işaretledikleri halde otomatik olarak yeniden o kutucuğun boş hale geldiğini ifade ediyorlar.

Twitter hassas içerik açma 

Değerli okurlar bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Twitter hassas içerik açma işlemini, telefonunuzdan değil bilgisayarınızdan yapmayı denemelisiniz.

Bir tarayıcı üzerinden Twitter hesabınıza girerek bu yönergeleri takip etmeniz daha iyi çözüm getirecektir. Telefondan yaptığınız ayarlar sağlıklı olmayabilir.

Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone

Twitterda Hassas İçerikleri Nasıl Görebilirim iphone

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli