Sifirlanan Telefonu Geri Getirme - Oppo Forum
e
sv

Sifirlanan Telefonu Geri Getirme

599 okunma — 20 Mart 2022 10:50
Sifirlanan Telefonu Geri Getirme

Sifirlanan Telefonu Geri Getirme; Android telefonlarda silinen dosyaları geri getirme birçok kullanıcı için büyük öneme sahiptir. Sıfırlanan telefondan verileri çekmek için kullanılabilecek birkaç program var. Ease Us MobiSaver programı ile silinmiş olan verilerinizi geri alabiliyorsunuz.  Bu programın tam sürümünü kullanmazsanız sınırlı kurtarma yapar. Tam sürümde ise rehberiniz mesajlarınız resimleriniz komple geri gelir.

Sifirlanan Telefonu Geri Getirme

Programı daha çok Android için düşünebilirsiniz ama iOs için de deneyebilirsiniz. Zaten yapacağınız işlem basittir. Önce programı bilgisayara kuruyorsunuz ardından telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlıyorsunuz. Program ile telefon diski eşleşir ve işlem otomatiktir. Rakip programlar da aynı işlemi yapar sadece ara yüzleri farklı tasarlanmış ve birkaç farklı modüllerle desteklenmiş olabilirler.

İlginizi Çekebilir! Oppo Yedekleme Nasıl Yapılır?

Bir diğer uygulama Phone Power uygulamasıdır. Bu program da yine silinmiş telefonda verilerinizi geri getirmek için var. EaseUS MobiSaver programının iOs sürümü Mac sürümü ve Android sürümü geçtiğimiz günlerde güncellendi. Programın Windows sürümü 60 dolara satılırken Mac versiyonu 80 dolara satılıyor.

İlginizi Çekebilir!  Bardak Deposu Güvenilir Mi?

iPhone-iPad cihazlarınızdaki rehberde var olan kişileri, fotoğrafları, videoları, filmleri, mesajları bir şekilde geri getirmek istiyorsanız   EaseUS MobiSaver bu işi sizin için yapabilir. Dosyalarını mutlaka kurtarılması gereken dosyalar ise bu programlardan birinin Pro sürümünü satın almanız, işinizi kolaylaştıracaktır.

Sifirlanan Telefonu Geri Getirme

Sifirlanan Telefonu Geri Getirme

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli