Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme - Oppo Forum
Vimeo Şifreli Video Yükleme

Sıradaki içerik:

Vimeo Şifreli Video Yükleme

e
sv

Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme

419 okunma — 24 Mart 2022 00:40
Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme

Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme Nasıl Yapılır? WhatsApp’ın aldığı son gizlilik sözleşmesi kararından sonra milyonlarca kullanıcı Telegram platformuna yöneldi. Daha kullanışlı olan Telegram’daki özellikler WhatsApp ile karşılaştırıldığında daha fazladır. Bu yazımızda Telegram’ın A’dan Z’ye tüm ayrıntılarını göreceksiniz. Hem telefonunuza hem de bilgisayarınıza Telegram yükleyebiliyorsunuz. Dilerseniz önce telefonunuza Telegram yükleyin. Sonra adım adım bu yazıdaki yönlendirmeleri takip edin.

Telegram’a Giriş

Telegram’a giriş yaptığınızda WhatsApp gibi bir ana sayfa karşımıza geliyor, bu anasayfa WhatsApp’taki anasayfa ile aynı şablona sahiptir bu açıdan yabancılık çekmeyeceksiniz.  Telegram’da daha önce irtibat kurduğunu kişiler gruplar ya da kanallarla ilgili yazışmalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! WhatsApp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

Telegramda bulunan grupları ve kanalları da buradan arayabilirsiniz Hatta telegramda bulunan kişileri de buradan arayabilirsiniz.

Telegramda birçok özellik hatta hemen hemen tüm özellikler, ana sayfanın sağ üstünde yer alan üç çizginin altına gizlenmiş durumda. şimdi bu 3 çizgiye bastığımızda karşımıza neler gelir burada hangi özellikleri kullanabiliriz hangi ayarları yapmalıyız? Birlikte  bakalım.

İlginizi Çekebilir!  Linkedin Open To Work Yapma

Dilerseniz Öncelikle yuvarlak alana profil fotoğrafımızı koyabiliriz. Telefonunuzda kayıtlı kişileri Telegram kullanıyorlarsa görebilirsiniz. Sizde ekli olmayan diğer kullanıcıları da arama yerinden kolayca ekleyebilirsiniz.

Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme

Telegram’da tıpkı WhatsApp’taki gibi grup oluşturduktan sonra da gruba kişi alabilirsiniz ya da Gruptan kişi çıkarabilirsiniz. Telegram kullanıcılarının birçoğu yeni kanalla yeni grup arasındaki farkı fark edemiyor. Gruptaki iletişimi sadece grup üyeleri görürken, kanal açtığınızda herkes bu kanala ulaşabilir.

İlginizi Çekebilir! Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Telegram’daki mesajlarınızı telefon hafızasından bağımsız olarak bulut sisteme -depoya atabiliyorsunuz. Böylece yıllarca o bilgiye yeniden ulaşma imkanınız oluyor. Bu veriler video pdf ses resim veya doküman olabiliyor.

Telegramda Kullanıcı Adı Belirleme

Telegramda bir kullanıcı adı belirlemenizi tavsiye ederiz. Böylece sizi eklemek isteyenler kolayca bulabilir ve ekleyebilir. Siz de Telegramda kullanıcı adlarını aratarak ekleme yapabilirsiniz. Tıpkı Face ve diğer sosyal alanlarda olduğu gibi kolayca bulunup eklenebilirsiniz. Ama bu ayarı yaparken, telefon numaranızı kimlerin görebileceğiniz seçebiliyorsunuz.

Herkes görsün seçeneğini seçerseniz, Telegram’daki herkes size ulaşabilir. Ama isterseniz sadece kullanıcı adınız görülsün- telefonunuz gizli kalsın istiyorsanız, telefon numaranızı gizleyebilirsiniz. Bir şeyler paylaştığınızda sizin oluşturduğunuz Telegram adı görülür ama telefon görülmeyecektir ki bu da güvenliğiniz için önemlidir.

Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme

Telegram Kullanıcı Adıyla Ekleme

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli