Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme - Oppo Forum
e
sv

Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

1278 okunma — 17 Mart 2022 07:05
Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

Dünyanın ücretsiz ve en popüler anlık haberleşme ve veri iletişimi ihtiyacınızı ücretsiz karşılayan Whatsapp uygulamaları ile karşı taraftaki yazışmalarınızı silinmişse dahi geri getirebilecek birkaç program var. Whatsapp karşı tarafın sildiği iletileri geri getirme işlemini otomatik olarak yapabilen verileri yedekleyebilen bu programla; karşı tarafta herkesten sil butonu ile silinmiş olan iletileri bile görebileceksiniz. Bu programın adı Bildirim geçmişidir ve Google Play üzerinden kolayca indirilebilir.

Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

Whatsapp karşı tarafın sildiği verileri geri getirme imkanı sunan programlar sayesinde bu işlemi kolayca yapabileceksiniz. Akıllı cihazınızda Whatsapp yüklü ise telefonunuza gelen bildirimler bu program sayesinde kayıt altında olacaktır. “Bildirim geçmişi yazılımı sayesinde sadece Whatsapp değil diğer tüm sosyal medya araçlarınız ve anlık iletişim sağladığınız araçlarınızdaki  ( telegram instagram facebook vs) ile uygulamaların tüm bildirimlerini kayıt altına alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Bilgisayara WhatsApp Kurma

Böylece karşıdan gönderilen iletiler silinse bile siz bunları geri getirebileceksiniz.  Programda kayıt altına alınmasını istediğiniz iletiler hangi sosyal medya aracına aitse o programı aktif edebilecek, diğerlerini pasif hale getirebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir!  08505573002 Kimin Numarası?

Ancak bunun için, tüm Android programlarda olduğu gibi bu program da özel bilgilerinize erişim isteyebilir. Yani gerekli olan izinleri vermeniz gerekiyor. Verilerinizin veri tabanına kayıt edilmediği ve bu bilgilerin telefonunuzda tutulup kullanılacağı bilgisini program hakkında bilgilerin yer aldığı bölümden öğrenebilirsiniz.

Notification History Log Uygulaması ile Geçmiş Kaybolmayacak

Notification History Log 

Notification History Log

Bu işi yapabilen bir diğer program ise Notification History Log isimli programdır.  Notification History Log Uygulamasını yükledikten sonraki süreçte telefonunuza aldığınız tüm geçmiş bildirimleri kolayca yönetebileceksiniz. Ek olarak bu bilgileri sıralayabilir ya da görüntüleyebileceksiniz.

Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

Whatsapp Karşı Tarafın Sildiği Fotoğrafları Geri Getirme

Özetle Notification History Log programı sayesinde gönderilen her bilgi geri çağrılabilecek. Karşı taraf tamamen silmiş olsa dahi o silinmiş iletileri mesajları okuyabileceksiniz. Programın güzel bir yönü var ki, bildirim geçmişini not defteri formatında dışarıya aktarabiliyorsunuz ve bunun için bir ücret ödemiyorsunuz.  Program reklam gelirleri ile sunulmakta reklam görmek istemediğinizde de Notification History Log Pro sürümünü ücret mukabilinde satın alabiliyorsunuz.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli