Tanesi 250 dolar; işte hemen satın alabileceğiniz Tesla “modelleri” - Oppo Forum
e
sv

Tanesi 250 dolar; işte hemen satın alabileceğiniz Tesla “modelleri”

834 okunma — 19 Kasım 2019 08:09

Elektrikli otomobil pazarının önemli ismi Tesla, araçlarının “model” hallerini de resmi olarak satıyor. Burada artık Semi ile Roadster dahi alınabiliyor.


Tesla, resmi internet sitesinden gerçek otomobilleri yanında birçok farklı aksesuarın da satışını yapıyor. Burada araçların 1:18 ufak modelleri de aktif olarak elde edilebiliyor. Tanesi 250 dolar olan bu modeller arasında artık merakla beklenen süper elektrikli Roadster ile elektrikli kamyon Semi de yer alıyor. Burada aynı zamanda Model S P100D, Model 3 ve Model X P100D’nin 1:18 modelleri de satın alınabiliyor. Tesla sahibi olmak isteyenleri ya da hali hazırda bir Tesla’ya sahip olanları oldukça etkileyen bu modeller, direkt olarak buradan elde edilebiliyor. Firma bu kapıları ve bagajları açılabilen modeller için farklı renk seçenekleri de sunuyor. Burada en çok dikkat çekenler ise kesinlikle Semi ile Roadster oluyor. Ancak genel kalite açısından Semi‘nin çok daha gerçekçi olduğunu belirtmek gerekiyor.

Semi elektrikli kamyon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla, yakında CYBRTRK ile karşımıza çıkacak?

Biliyorsunuz firmanın bir sonraki aracı elektrikli pickup olacak. Resmi olarak 21 Kasım tarihinde Los Angeles’ta yer alan SpaceX roket fabrikasının yakınında düzenlenecek bir etkinlik ile lanse edilecek model, yapılan marka başvurularına bakılırsa karşımıza CYBRTRK adı altında çıkacak. Sürekli olarak Blade Runner filminden çıkmış gibi görünecek açıklamaları yapılan araç, özellikle ABD pazarı için çok ama çok önem arz ediyor.

İlginizi Çekebilir!  iPhone X Ekranını Uyandırma Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir

Ford’un yeni elektrikli otomobili

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli