Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir? - Oppo Forum
e
sv

Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir?

273 okunma — 28 Aralık 2022 22:38
Sıfırıncı Gün Nisan Kimdir?

Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir? “Sıfırıncı Gün” adlı polisiye, aksiyon ve dram türlerindeki Türk televizyon dizisi, Acun Medya imzalıdır. İlk bölümü 28 Aralık 2022 tarihinde TV8 ekranlarında yayımlanacaktır ve yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenmiştir. Senaryosu ise Atasay Koç tarafından yazılmıştır. Başrollerini Engin Öztürk, Berk Cankat, Yiğit Özşener, Aybüke Pusat, Damla Colbay ve Sarp Akkaya paylaşmaktadır.

“Sıfırıncı Gün” adlı bu dizi, televizyon yayın platformu üzerinde yayımlanmaktadır. Aksiyon, macera, dram ve asker türlerini içeren bu dizinin ilk sezonu izleyicilerle buluşacak. İzleyenleri ekran başına kilitleyecek olan bu dizi, aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra, derin duygular içeren hikâyeleri de izleyici ile paylaşacak.

Sıfırıncı Gün Dizisi Oyuncuları

Dizide, Özgür (Engin Öztürk), Nisan (Aybüke Pusat), Mert (Berk Cankat), Fatih (Sarp Akkaya), Selin (Damla Colbay), Tuna (Uğur Uzunel), Salih (Yiğit Özşener), Bilge (Naz Çağla Irmak), Gönül (Esra Ruşan), Kadir (Adnan Biricik), Aydemir (Turgay Tanülkü), Murat (Ahmet Pınar), Ali (Demir Karahan), Sırtlan (Savaş Özdemir) gibi çeşitli karakterler yer almaktadır.

Sıfırıncı Gün Dizisi

Sıfırıncı Gün Dizisi

“Sıfırıncı Gün” dizisi, Arnavutluk’ta çekilecek olan bir polisiye dizi olup, konusu organize suç ve suç odaklıdır. Dizide, Miami‘den Arnavutluk’a yerleşen Emniyet Müdürlüğü‘nün yedi özel polisi ve onların amiri Kadir ön plana çıkıyor. Bu ekip, yıllar boyunca bir aile gibi büyümüş ve organize suç lideri Ejder’in peşine düşmüştür. Ancak, Ejder’i yakalamak için yaptıkları operasyon planladıkları gibi ilerlememektedir. Dizide, bu olayların nasıl geliştiği anlatılacaktır. Başrol oyuncusu Kadir ise, ekibin baba gibi gördüğü Emniyet Müdürlüğü amiridir ve ekip ile birlikte uzun süredir Ejder‘in peşindedir. Sıfırıncı Gün operasyonu, Ejder’i yakalamak için planlanmıştır ancak o güne kadar operasyon planladıkları gibi ilerlememektedir.

İlginizi Çekebilir!  Drift Max Pro Hile Apk Android Oyun Club 2023

Nisan Karakterini Canlandıran Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat, güzel ve başarılı bir oyuncudur. 20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da doğmuş olan Pusat, Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi almıştır. Dans ve piyano eğitimlerini tamamladıktan sonra balerin olmayı tercih etmiştir. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam etme kararı almıştır.

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3. olarak dereceye girmiştir ve oyunculuğa adım atmaya karar vermiştir. İlk olarak Medcezir dizisinde oynayan Pusat, daha sonra Söz dizisinde Doktor Bahar karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan bu dizide Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerle başrolü paylaşmıştır.

Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir?

Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir

Sıfırıncı Gün Dizisi Nisan Kimdir

Pusat, 2014 yılında Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılmıştır. Bu yarışma sayesinde daha da tanınmaya başlamış ve oyunculuğu ile ön planda olan bir isim haline gelmiştir. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu sayesinde birçok dizide ve projede yer alan Pusat, Türkiye’de popüler bir oyuncudur.

İlginizi Çekebilir!  7 Days to Die Hile Nasıl yapılır?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli