R10.Net Davetiyesiz Üyelik Sistemini Tekrar Aktif Etti! - Oppo Forum
e
sv

R10.Net Davetiyesiz Üyelik Sistemini Tekrar Aktif Etti!

392 okunma — 11 Ağustos 2022 19:24
R10.Net Davetiyesiz Üyelik Sistemini Tekrar Aktif Etti!

R10.Net Davetiyesiz Üyelik Sistemini Tekrar Aktif Etti! Dünyanın en aktif forumlarından olan R10.Net sahibi Coşkun Çetin, davetiyesiz üyelik sistemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu!

R10.Net Webmaster Forumları

Dünyanın en büyük webmaster platformlarından olan R10.NET ddaha önce de pandemi döneminde foruma davetiyesiz üyeliği açmıştı. Bugün yapılan açıklamalar ile herkesin faydalanması için davetiyesiz üyelik fırsatını tekrar hayata geçirdiğini duyurdu. yapılan açıkalamada;

Değerli R10 Ailesi;

En son 2020 yılında karantina sürecinde insanlarımıza destek olabilmek için kısa süreliğine bu yöntemi aktif hale getirmiştik.
Davetiye satışlarının fazlasıyla artmasından dolayı ve ek iş yapmak isteyen insanların taleplerinin artmasıyla birlikte üyelikleri kısa süreli manuel onay şeklinde tekrar açmaya karar verdik.
Hem freelancer olarak iş verenleri hem de web üzerinden iş yaptırmak isteyenleri kabul edeceğiz.

Manuel Onay Sistemi Davetiye sisteminden çok daha güvenli.
Çünkü Davetiye sisteminde selfie, bir elde tckimlik, günün tarihi ve r10 yazılı kağıt ile fotoğraf istemiyoruz. Fakat Manuel doğrulama sisteminde hepsini istiyoruz ve tek tek kontrol ediliyor.

İlginizi Çekebilir!  Türk Doğa Yatırım Yorumlar

R10.NET KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AYDINLATMA METNİ ‘ne göz atabilirsiniz.

Güvenli Kayıtlar için 20 Ağustos 2022 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

  • T.C Kimlik Kontrol (1 T.C Kimlik Numarası Sadece 1 defa kullanılabilir)
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında 5. güvenlik aşaması olan Manuel Moderatör kontrolü sonrasında her şey sorunsuz ise üyeliğiniz aktif ediliyor.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nedir?

1.Burayı Tıklayın ve kayıt üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçiyor. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır. ve tekrar aynı T.C ile kayıt olamıyorsunuz!
2. Boş bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıt ile birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.
R10.Net Davetiyesiz Üyelik Sistemini Tekrar Aktif Etti!
3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onay, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net’e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

İlginizi Çekebilir!  Midnight Fight Express Türkçe Yama indir: Oyununuzu Türkçeleştirin

1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

Üyelik İçin Tıklayın
şeklinde oldu. Konuya ulaşmak için tıklayın

İnternet ortamında Türkiye’de yaşayan ve her gün aktif üyelik rekoru kıran R10.NET’e üye olarak ek iş yapabilir ve birbirinden güzel arkadaşlıklar edinebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli