Tesla Cybertruck için hazırlanan inanılmaz detaylı LEGO versiyon [Galeri] - Oppo Forum
e
sv

Tesla Cybertruck için hazırlanan inanılmaz detaylı LEGO versiyon [Galeri]

1089 okunma — 26 Kasım 2019 08:48

Tüm dünyanın halen en çok konuştuğu araç olan elektrikli pickup Tesla Cybertruck için dikkat çekici bir LEGO çalışması yapıldı.

Tasarımı genel olarak inanılmaz ses getiren Tesla Cybertruck, biliyorsunuz buna rağmen  beklentileri aşan bir talep görüyor. Fiyat performans oranı oldukça yüksek olan elektrikli pickup, hemen satışa sunulacak bir araç konumunda değil. 2021 sonunda üretime sokulacak 2022’de de elde edilebilir olacak denilen elektrikli pickup, Peter Blackert tarafından şimdiden LEGO dünyasında oluşturuldu. Burada gerçekten çok iyi bir iş çıkaran Blackert, köşeli tasarımın da etkisiyle resmen orijinal bir set hazırlamış durumda. Daha önce de inanılmaz gerçekçi ve detaylı LEGO otomobiller hazırlayan Peter Blackert, Cybertruck ile beraber tanıtılan elektrikli Tesla ATV‘yi bile LEGO kullanarak yaratmış durumda. Yetenekli LEGO uzmanı Cybertruck’ın direkt olarak burada görebileceğiniz mavi renkli bir versiyonunu dahi hazırlamış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkındaki kili detaylar şöyle

Kısaca hatırlamak adına araç tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup en güçlü versiyonu ile 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor ve 6,3 ton gibi oldukça yüksek bir çekme gücü sunuyor. Araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Cybertruck, 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.

İlginizi Çekebilir!  Pandemi Cezaları Nasıl iade Alınır 2023

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli