Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? İndir | Oppo Forum
e
sv

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor?

2008 okunma — 08 Aralık 2020 02:39
Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? OppoTr.Com

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? Telefonların gelişmesiyle birlikte pek çok uygulama hayatımızda yer almaya başladı. Bu uygulamalardan bir tanesi Quik fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Özellikle fotoğrafçılık konusunda merakı olan kişiler için bazı özellikte uygulamalar ön plana çıktı.

Sistemin içerisinde yer alan özellikler sayesinde istenen fotoğraflar çeşitli düzenlemeler ile daha güzel hale gelebiliyor. Sadece fotoğraf değil, aynı zamanda videolar da aynı şekilde çeşitli düzeltmeler görerek daha farklı durumlara getirilebiliyor.

Bu uygulamalar arasında yer alan Quik ise kullanıcıların beğenisini en kısa zamanda kazandı. Şimdi sizler için bu uygulamanın özelliklerini ve nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgileri sunacağız. Dilerseniz hep birlikte bu bilgilere bir göz atalım.

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? OppoTr.Com

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? OppoTr.Com

Quik Nedir?

En önemli düzenleyici sistemli uygulamalardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Fakat detaylı olarak Quik nedir? Diye düşünen kişiler için daha fazla bilgileri açıklayacağız. Video ya da fotoğraf düzenleme işleriyle ilgilenen kişiler bazı programlar aracılığıyla profesyonel türden işleri ortaya çıkarabiliyorlar.

Böyle işlerle ilgilenen kişiler bu uygulama üzerinden her zaman yararlanmışlardır. Video ve fotoğraf düzenleme için sisteminde her türden özellik bulunduran Quik uygulaması, milyonlara varan kişilere hizmet sunan özel bir isimdir.

İlginizi Çekebilir!  WhatsApp Dil Değiştirme İşlemi

Genellikler her kullanıcı tarafından beğenilen bir program olarak profesyonel tarzda fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarabiliyor. Özellikle video hazırlama açısından oldukça kullanışlı özellikleriyle tüm kullanıcıları kendisine bağlamayı başarmış ender uygulamalardandır.

Quik Kullanımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Quik indir işleminin gerçekleşmesinin ardından uygulamanın kullanımı oldukça basit adımlar ile gerçekleşiyor. Uygulama açıldıktan sonra ekranda sembol beliriyor. Sembolün alt tarafında bulunan “İlk videonu yapmak için dokun” bölümünde (+) işaretine tıklama yapılarak kullanıma başlanabilir.

Tıklamadan sonra telefonun galerisine otomatik geçiş gerçekleşir. Buradan istenen video seçildikten sonra işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkündür. Videoyu seçtikten sonra üzerine tıkladıktan sonra yapılması gereken ekle yazısına tıklamaktır.

İşlemden sonra ekrana video çıkacak ve alt bölümünde birçok özellikli kutucuklar görülecektir. Kutucuklar üzerinden istenilen video ayarlanabilir. Quik ile birlikte daha fazla vakit geçirdiğinizde sistemi daha iyi çözebileceksiniz. Fakat kullanılmaya başlandığı anda kalite fark edilecektir.

Quik Hangi Özellikleri Sunuyor?

Quik video düzenleme uygulaması içerisinde pek çok özelliği barındırıyor. Fotoğraf kırpma ve video düzenleme işlemleri ise en temel özelliklerdir. Bunların dışında video içerisine müzik ekleme, videonun hızını arttırma, kolaj yapma, fotoğraf üzerine metin ekleme ve video hızını yavaşlatma gibi özellikler de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir!  2019’un en iyi kameraya sahip akıllı telefon modelleri

Üstelik İnstagram ve Snapchat uygulamaları üzerinden de hızlı bir şekilde paylaşımlar gerçekleştirilebiliyor. İsteyen kişiler portre ekleme, farklı kare ekleme ve ses tespit edici sistemi de kullanabilirler. Uygulama 720p ve 1080p video çözünürlüğüne bağlı olarak 60fps kalitede işlemleri gerçekleştiriyor.

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? OppoTr.Com

Quik Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılıyor? OppoTr.Com

Quik Uygulaması Nereden İndiriliyor?

Quik uygulamasını indirmek için iOS ve Android tarzı telefonları kullanmak yeterlidir. Cihaz içerisinde 100MB yer kaplayan bu uygulama App Store ve Google Play üzerinden problem yaşanmadan indirilebiliyor. İsteyen herkes bu özel tasarımlı uygulamayı indirerek profesyonel işler çıkartabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli