PUBG Frekans Bozucu Çanta Nerede? - Oppo Forum
e
sv

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nerede?

832 okunma — 10 Eylül 2020 21:48
Pubg Frekans Bozucu Çanta Nerede? Oppotr.Com

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nerede ? Oyuna yeni ekleneceği duyurulduktan sonra Frekans Bozucu Çanta Hangi Haritada? gibi sorularla çok merak edilmeye başlandı. Yeni eşyayla alakalı bütün verileri buradan paylaşacağız.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Hangi Haritada?, Hangi Bölgede? ve Nerede Bulunur? gibi yeni eşyanın mevkisine ait sorular aşırı çok soruluyor. Hayatta kalan olmak amacıyla çok mücadele gereken böylesine bir oyuna eklenen frekans bozucu eşya yardımıyla maçın dengesi bir anda değişebilir. Bütün oyuncuların bu çantanın özelliğine ve nasıl kullanabileceklerine alışmaları gerekiyor.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nerede?

PUBG Oyunu takip eden ve profesyonel oyuncu gibi iyi oynamaya çalışan oyuncuların şuanda sordukları sorulardan bir tanesi. Profesyonel oyuncular bu soruyu sorar dememizin nedeni oyunda dengeleri değiştirebilecek bir yeniliğin araştırılması oyundaki ciddiyeti göstermektedir. Bunu erkenden çözen ve anlayan oyuncular her vakit başka oyunculardan bir kaç ismim ilerde olacaktır.

"<yoastmark

PUBG Frekans Bozucu Çanta Hangi Haritalarda Bulunmaktadır?

  • Karakin Haritası
  • Sanhok Haritası

PUBG Frekans Bozucu Çanta Hangi Bölgede Bulunur?

PUBG Frekans Bozucu Çanta, Karakin ve Sanhok haritasında bulunmaktadır ancak haritanın büyüklüğünü düşünürseniz hangi bölümde bulunduğunu bilmek daha çok işinize yarayacaktır.

İlginizi Çekebilir!  Palworld Türkçe Yama İndir

PUBG Frekans Bozucu Çanta normal ve özel maçlarda Karakin ya da Sanhok haritası amacıylade yer alacak. Haritaların amacıylade seyrek dünya ganimeti olarak bulabilirsiniz. Aynı vakitte Sanhok’ta Ganimet Kamyonlarında‘da bulunabilir.

PUBG Frekans Bozucu Çanta ile alakalı güncel verileri paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Merak Edilen Sorular

Pubg Amacı Nedir?

PUBG’de asıl gaye hayatta kalmaktır fakat bu hedefi gerçekleştirirken de başka oyuncuları saf dışı bırakmak amacıyla harekete geçmek gerekiyor. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içerisinde oyuna başlarlar. … Her halde oyuncular oyunu kazanmak amacıyla ölmeden en sona kalan oyuncu ya da grup olmaya çalışırlar.

PUBG Mobilde Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak amacıyla bir emülatör kurulumu gerçekleştirmek ve sonrasında PUBG Mobile PC sürümünü çalıştırmak gerekiyor. Tencent Games’in internet sitesinden bu sürümü indirerek PUBG Mobile PC oynayan başka şahıslara katılabilir ve onlarla yeni bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz

PUBG Tek Başına Oynanır Mı?

Takım olarak ya da solo şekilde oynanabilen PUBG, FPS oyun kategorisindedir. … Bir oyuna aşağı yukarı olarak 100 şahıs dahil olmaktadır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli