Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası - Oppo Forum
e
sv

Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası

3837 okunma — 08 Eylül 2020 00:58
Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası - Oppotr.Com

Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor, şeklinde kullanıcılar problemini dile getiriyor. Bizde bu problemin güncel çözümünü ve unsurunu araştırdık. Covid-19 ile eş güdümlü bütün halkı bilgilendirmek ve riski en aza indirmek amacıyla tasarlanan Hayat Eve Sığar adlı mobil programda Yoğunluk Haritası özelliği çalışmıyor.

T.C. Sağlık Bakanlığı yönünden tasarlanan resmi programda Covid-19 ile alakalı çok çeşitli verileri öğreniyorsunuz. Virüsün yoğunlukta bulunduğu yerler, Korona virüsü ile almanız gereken önlemler ve bütün ilerlemeler bu program üzerinden veriliyor. Ancak son zaman Yoğunluk Haritası olarak tanınan özellik çalışmıyor. Haberin detaylarını iletmeye devam edeceğiz.

Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor

Hayat Eve Sığar Yoğunluk Haritası Çalışmıyor, programın amacıylade yer alan bu özelliğin çalışmaması son derece kargaşa yaratabilecek bir durum. Çünkü insanlar gidecekleri yerlere gitmeden evvelce yoğunluk haritasından denetim edip sonra gidip gitmemeleri gerektiklerine karar veriyor.

Yoğunluk Haritası, Türkiye’nin her şehir, ilçe ve mahallelerini sokak sokak virüs oranlarını gösteriyor. Bu sayede insanlarda nerelerden uzak durmaları gerekliliğini görmüş oluyorlar. Ancak Hayat Eve Sığar programsındaki Yoğunluk Haritası Çalışmıyor bozukluğu bir süredir devam ediyor.

Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası - Oppotr.Com

Hayat Eve Sığar Harita Çalışmıyor Hatası – Oppotr.Com

Bu hata her kullanıcının karşılaşmadığı bir hata lakin yinede sistemsel bir hata bulunduğunu biliyoruz. Özellikle mobil programlarda her kullanıcının başına gelmeyen hataların sistemsel olmadığını düşünürüz lakin bu hatanın nedeni farklı. Hayat Eve Sığar Yoğunluk Haritası Göstermiyor ya da Açılmıyor şeklinde şikayetler üstüne konuyu çeşitlica araştırdık.

İlginizi Çekebilir!  Gelinim Mutfakta Gamze instagram: Yarışmanın Popüleri

Sorun kullanıcılardan kaynaklı olmadığı amacıyla çözüm amacıyla hiç bir şey yapamazsınız. Uygulamanın geliştiricilerinin düzenlemesi gereken bir adımdır. Konuyla alakalı resmi makamlara e-posta yolladık ve yanıt gelmesini bekliyoruz. Gelecek olan yanıtı sizlerle paylaşacağız. Ancak şuanda tek yapmanız gereken beklemek olacak. Hayat Eve Sığar Yoğunluk Haritası Çalışmıyor ile alakalı ilerlemeleri iletmeye devam edeceğiz. Sormak dilediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Güncelleme:

Program ilk çıktığı zamana göre şuan daha detaylı olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu cihazlarda alınan bu hataların giderildiğini gözlemledik.

Siz hala hata alıyorsanız programı kaldırıp tekrar kurun ya da güncelleme yapmayı deneyiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli