Oppo Wild Rift Sorunu - Oppo Forum
e
sv

Oppo Wild Rift Sorunu

420 okunma — 31 Temmuz 2022 15:41
Oppo Wild Rift Sorunu

Telefonlarda Wild Rift oynamak için gerekli olan temel sistem gereksinimleri Android 5 ve üstü yazılım, minimum 1.5 GHz 32-64 bit işlemci, minimum Mali Y860 GPU, 2 GB ram ve 2.5 GB boş alan gerekiyor. Oppo marka cihazınızda bu özellikler varsa ve hala Oppo Wild Rift Sorunu yaşıyorsanız makalede yazılanları takip edin.

Oppo Güncellemesi ile Oppo Wild Rift Sorunu Ortadan Kalkıyor

Oppo Wild Rift Sorunu

Oppo Wild Rift Sorunu

Telefonunuzun sürümünü güncelleyin. Oppo tarafından yayınlanan son sürümü indirin ve oyunu yeniden kurun. Oppo cihazlarında ortaya çıkan Wild Rift oyun sorunları genel olarak Android altyapısını kullanan tüm cihazlar için geçerlidir. Bu sorunların çözümü için yeni güncel sürümü yüklemeniz gerekiyor. Güncel sürümü yüklemek dışında kullanıcının yapabileceği hiçbir ayar yok.

Oppo Wild Rift Ekran Hatası

Oppo ekranlarında bu oyun açılınca kaymalar donmalar olabiliyor.  Riot Games ekran sorununu çözmeye çalışıyor. Sürümü eski olanların en son sürüme yükselmesi problemi çözecektir. Şu anda cihazı eski sürümde olanlar ve yeni sürümü yüklememiş olanlar için sistem gereksinimleri karşılanıyorsa hemen güncellemeyi yapmalı ve yeni sürüme geçtikten sonra bu heyecanlı oyuna başlamalı…

İlginizi Çekebilir!  Oppo A9 2020 Sevenleri Çoğalıyor!

Wild Rift Neden Bu Kadar Yoğun İlgi Görüyor?

Oppo Wild Rift Sorunu

Oppo Wild Rift Sorunu

Oyun Başında herkes rolüne göre koridorlara dağılıyor oyunda toplamda üç tane koridor ve bir de orman bulunuyor. Ejder koridoruna destek ve Nişancı ikisi beraber gidiyor. ormana Ormancı niteliğine sahip bir şampiyon tek başına geçiyor ve orman yaratıklarını temizleyerek oyunu devam ettiriyor. Orta koridora büyücü suikastçı tarzındaki niteliklere sahip olan şampiyonlar tek başına gidiyor. Üst baron koridoruna savaşçılar gidiyor. Hedef Neksusu yıkmaktır. Kulelelerin barikat evreleri yıkıldığında oyuncu altın madalya kazanıyor. Son derece canlı efektler yüksek çözünürlükte renkli ve heyecanlı mobil oyun olan Wild Rift milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

Oppo Wild Rift Sorunu

Oyun sahibi şirketin açıklamasına göre VPN ile bağlanan oyuncular bu oyundan engellenebilir. Cihazda ön bellek temizleme yapıldıktan sonra oyuna giriş öneriliyor. Bunun için de Oppo telefonunuzda uygulamalar kısmına gidin ve Wild Rift simgesine tıklayın ve ön belleği temizleyin. Sonra da oyun yeniden kurun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli