Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası - Oppo Forum
e
sv

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

850 okunma — 22 Temmuz 2022 01:37
Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası; Telefonunuzun markası Oppo ise ve Oppo çağrı yapılamadı hatası alıyorsanız, bu makalede aşağıdaki başlıkları aramaları da yapmış ve netice almamış olabilirsiniz. Çağrı yapılamadı hatasının çözümü için aşağıdaki işlemleri yaparak neticeye ulaşabilirsiniz.

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

  • Çağrı yapılamadı
  • Oppo arama süresi uzatma
  • Oppo arama Ayarları
  • Oppo müşteri hizmetleri
  • Oppo Reno 4 Pro sorunları
  • Oppo şebeke sorunu
  • Oppo arama Bekletme
  • OPPO a 74 sorunları
Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

Hatırlatma >>>>> Oppo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde ortaya çıkan bu sorunun çözümü için neler yapmanız gerektiğine değineceğiz. Bu sorunun ortaya çıkmasının çok nedeni ve çözümü var. Telefon ayarlarınızda engelleme yönlendirme yapmış olabilirsiniz. Cihazın bu ayarlarını önce kontrol edin.

 

Telefonda Aramayı Engelleyen Uçak modu

Yanlışlıkla Uçak modunu açtığınız için gelen aramaları alamayabilirsiniz. Uçak modu gelen giden aramaları keser. Bu sessiz modu kapatmak, bu sorun için en hızlı düzeltmelerden biridir.

 Uçak modu nasıl kapanır?

Telefonunuzda cihaz açıkken üst kısmı aşağı kaydırın, karşınıza bildirimler menüsü gelecektir. Bu menü hızlı işlem yapmak için tasarlanmıştır. Dilerseniz uçak modunu buradan da kapatabilirsiniz dilerseniz de menüden ayarlara giderek kapatmayı gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A74 5G Özellikleri ve Fiyatı

 

Rahatsız Etmeyin Modu Açıksa Aramalar Gerçekleşmez

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

Oppo Çağrı Yapılamadı Hatası

Hatırlatma >>>>> Android Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Oppo telefon ayarınızda Rahatsız Etmeyin modu aktif ise arama gelmez ve gitmez. Ayarlar // ek seçenekler// erişmek için/ Rahatsız Etme/ seçeneğine tıklayın. Bunu kapatmak için rahatsız etmeyin menüsünde baştan sonra tüm açık kutuları kapatın.

Aramalarınız Yönlendirilmişse Arama Size Gelmez

Çağrılarınız başka bir numaraya yönlendirilirse sizi arayanlar size ulaşamaz. Ayarlar uygulamasına girin ve ara deyin. Çağrı yönlendirme seçeneklerine erişin ve bunu pasifleştirin.

Bağlantı Hatası

Oppo cihazlarında bağlantı hatası oluyorsa, telefonu kapatmak ve yeniden açmak lazım.

Son Çare Olarak SIM Kartınızı Kontrol Edin

SIM kartınızda bir sorun olması durumunda arama gelmez ve gitmez. Bu nedenle SIM kartı yuvadan çıkarmalı ve hasar kontrol edilmelidir. Aynı SIM kartı başka telefonda deneyebilirsiniz. Kart çalışırsa sorun cihazdadır, kart çalışmıyorsa SIM değişimine gidin. SIM kartınız sağlam ise telefonunuzu hard reset ile fabrika ayarlarına geri getirin. Tüm yapmış olduğunuz ayarlar sıfırlanacak ve SIM sağlam ise sorun SIM ve cihazdan kaynaklı olmayacak. Baz istasyonu, sizin bulunduğunuz lokasyon bile şebekeyi etkiler. Bu önlemleri aldıktan sonra hala çağrı yapamıyorsanız, lokasyon değiştirin.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli