Oppo A5s Ekran Videosu Alma - Oppo Forum
Snapchat Hesap Silme

Sıradaki içerik:

Snapchat Hesap Silme

e
sv

Oppo A5s Ekran Videosu Alma

4179 okunma — 21 Şubat 2021 15:59
Oppo A5s Ekran Videosu Alma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Telefonlarda ekran videosu alma birçok kişinin işine yarayan bir uygulamadır. A5s ekran videosu alma işlemini kolayca yapmanın bir yolu var. Her telefonda farklı uygulamalar ve yönergeler olsa da en kolay ekran videosu alma Oppo A5s modelinde mümkün oluyor. Bunun yapmanız gerekenleri adım adım anlatalım.

Oppo A5s Ekran Videosu Alma Nasıl Yapılır?

A5s ekran videosu alma işlemi için, telefonun ayarlar menüsüne giriş yapın. Ardından Ayarlar menüsü açık iken parmağınızla ekran üstüne gelerek, üst menüyü aşağı çekin. Bu menüde ekran kaydetme sekmesini göreceksiniz. Eğer üst menüde böyle bir sekme yoksa, arama kısmına “ekran kaydırma” yazarak sekmeyi menüye getirebilirsiniz. Sekme geldiğinde üçten sıfıra kadar otomatik geri sayım başlayacak ve ekran kaydı başlayacak.

Ancak bu kayıt içinde, sesinizin de alınmasını istemiyorsanız, ekran kaydı ayarları için, arama yerine ekran yazarak,

  • Ses kaydına izin ver
  • Video çözünürlüğü ayarla
  • Ekran dokunuşlarını kaydet
  • Ön Kamera ayarla

"<yoastmark

Seçeneklerinden size uygun ayarları yapabilirsiniz. Video kaydını çok yer tutmaması için, 480P yapabilir, ya da 720P olarak kaydedebilirsiniz. Cihaz ekran kaydını 1080P kalitede yapmamaktadır. Ekran kaydını yaptıktan sonra, dilediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Telefon Yavaşladı ÇÖZÜMÜ

Video formatını değiştirmek için, videoyu masa üstü programı olan format factory programı ile farklı uzantılarda dönüştürebilirsiniz. Uzun süreli video kayıt seçeneklerinde, 480P kalite seçmek, videonun daha az yer kaplamasını sağlar.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli