WhatsApp Video Göndermiyor (Çözümü) - Oppo Forum
e
sv

WhatsApp Video Göndermiyor (Çözümü)

9160 okunma — 17 Temmuz 2022 23:44

WhatsApp Video Göndermiyor hatası alıyorsanız büyük ihtimalle videonuzun kapladığı alan fazla büyüktür. Büyük videoları Whatsapp göndermez ama inanılmaz derecede dosya küçülten sıkıştıran programlarla videoları zipleyip gönderme şansınız var. Bir diğer yol videoları keserek göndermek. Sistem 16 MB dosyadan daha büyüklerini göndermiyor. Siz de 160 Mb videonuzu 10 tane 16 mega bayt video olarak parçalayın ve tek tek gönderin. İlla ki Whatsapp kullanacağım diyorsanız desteklenen ölçü budur.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma - Kodsuz!

WhatsApp Video Göndermiyor (Çözümü)

 • Whatsapp uzun video gönderme sorunu
 • WhatsApp video gönderemiyorum tekrar dene
 • WhatsApp uzun video gönderme
 • WhatsApp video gönderme boyutu
 • Whatsapp video gönderme
 • WhatsApp video işlenemedi hatası
 • Whatsapp’tan video gönderemiyorum dosya biçimi desteklenmiyor
 • Whatsapp video çekme süresi uzatma

 

Silinen WhatsApp Konuşmalarını Getirme Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Silinen WhatsApp Konuşmalarını Getirme Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

WhatsApp Video Göndermiyor hatası son zamanlarda çok sık karşılaşılan can sıkıcı sorunların başında geliyor. Bir arkadaşımıza veya gruba Video yüklemeye çalıştığımız zaman WP uygulamasında göndermiyor gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor.

Video yükleme, gönderme ve paylaşma gibi sorunları eski WhatsApp kullanıcıları daha öncede karşılaştığını bilirler. Öncelikle bilmeniz gereken bazı kurallar var.

WhatsApp Video Göndermiyor (Çözümü)

WhatsApp Video Göndermiyor (Çözümü)

WhatsApp uygulamasında arkadaşınıza veya gruba yollayacağınız videonun boyutu 16 MB olmalıdır. Günümüzdeki çoğu telefonda 90 – 180 saniye arası çekilmiş video uzunluğu bu boyuta denk gelmektedir. Eğer göndermek istediğiniz video istenilen boyuttan fazlaysa WhhatsApp videonuzu kesmenizi isteyecek. Eğer size daha önce gönderilmiş bir videoyu tekrar göndermek istiyorsanız veya bir başkasına göndermek istiyorsanız videonun üzerine basılı tutun ve ilet yazısına tıklayın. Sol aşağıda videoyu göndermek istediğiniz arkadaşlarınızı seçebilirsiniz. WhatsApp Video göndermiyor sorunu bazen kötü İnternet verisinden kaynaklanıyor olabilir, iyi ve sorunsuz çektiğinden emin olduktan sonra tekrar göndermeyi deneyin. Eğer hala WhatsApp video göndermiyor hatası devam ediyorsa bu hata sizden kaynaklı olmadığından dolayı sorunun çözülmesini beklemeniz gerekiyor. Sunucu yoğunluğu veya sistemsel bazı hatalar buna sebep olabilir.

İlginizi Çekebilir!  Wallpaper Engine En Popüler Duvar Kağıtları

Bu yazımız tam size göre! >>>> Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Telegram Video Boyutu

Sürekli büyük boyutlu videoları gönderme alışkanlığınız varsa bir de Telegram deneyin. Telegram ile gönderilebilen videoların boyutu maksimum 2 GB olabiliyor. Varsayılan olarak, Telegram’da paylaştığınız fotoğraflar veya videolar dosya boyutunu küçültmek için sıkıştırılmaktadır ki bu yol video kalitesini düşürüyor. Fakat siz ister Android,  ister iOS veya masaüstünde Telegram programı ile  sıkıştırma yapmadan da fotoğraf ve videoları yollayabilirsiniz.

 • Videoyu paylaşmak istediğiniz Telegram sohbetini açalım
 • Klipler simgesine basın
 • Paylaşmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları işaretleyin

Üç nokta düğmesine basın ve gönderin.Oppo Forum Google News
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli