OPPO Bildirim Işığı Açma - Oppo Forum
e
sv

OPPO Bildirim Işığı Açma

7225 okunma — 22 Haziran 2022 00:44
OPPO Bildirim Işığı Açma

OPPO Bildirim Işığı Açma; Özellikle Oppo marka cihazlarda bildirim ışığı açmak için ayarlar menüsüne gidin. Bildirimler ve durum çubuğu sekmesine tıklayın.  Bu pencerede silmek için kaydır, bildirimleri yönet, pil yüzdesi bildirim ekranı, bildirim aldığında uyar, bir uygulamayı tam ekranda kullanırken basit bildirimleri göster gibi seçenekler olacaktır. Siz burada “bildirim alındığında ekranı uyandır” tuşunu açık hale getirmeniz gerekiyor.  Oppo kullanıcıları aşağıdaki aramaları da yaptılar:

OPPO Bildirim Işığı Açma

 

  • Oppo a74 Bildirim ışığı nasıl Açılır
  • OPPO A55 Bildirim Işığı
  • Oppo A74 Bildirim ışığı
  • Oppo a5s Bildirim Işığı nasıl Açılır
  • OPPO a16 bildirim ışığı açma
  • Oppo A72 Bildirim ışığı nasıl Açılır
  • Oppo bildirim çubuğu simgeleri
Oppo Bildirim Işığı Nasıl Açılır? OppoTr.Com

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Açılır? OppoTr.Com

Tüm Oppo cihazlarında menü benzer veya aynı olduğundan bu yolu takip ederek bildirim geldiğinde ışık yanmasını aktifleştirebilirsiniz. Bildirim ekranında da simge/bildirim sayısı/ gösterme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oppo Bildirim Işığı Kapatma

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com

Oppo Bildirim Işığı Nasıl Kapatılır? OppoTr.Com

Oppo cihazlarda açık olan bildirim ışığını kapatmak için izlenecek adımlar basittir. Her yıl yeni çıkan yüzlerce farklı cep telefonları, en yüksek teknolojilere göre tasarlanıyorlar ama kullanıcıların büyük çoğunluğu bu yüksek teknolojilerin hepsinden haberdar bile değildir. Üzerinde kafa patlatılarak geliştirilen birçok hizmet, kullanılmıyor. Basit sorunlar, telefonun kullanım keyfini de ortadan kaldırıyor.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A5s'e Yoğun İlgi!

Telefonlara bağımlı olan bir toplum olduğumuz için, cihazlarımızda istemediğimiz bir sorun ortaya çıkınca hemen arama motorlarına çözüm yolunu bulmak için başvuruyoruz. En çok başvurulan konulardan biri de bildirim ışığı nasıl açılır ve bildirim ışığı nasıl kapatılır konusudur. Yukarıda bildirim ışığı açma yolunu aynen takip edip son aşamaya geldiğinizde bildirim ışığını kapatmayı seçebilirsiniz.

Oppo marka tüm makinelerde; colorOS yani Android işletim sistemi var ve sürümler farklı olabiliyor. Yine de hepsinde ana çekirdek sekmeler var. Cihazınız Oppo ise bildirim ışığı kapatmak için ayarlar menüsüne gidin. Bildirimler ve durum çubuğu sekmesine tıklayın.  Bu pencerede silmek için kaydır, bildirimleri yönet, pil yüzdesi bildirim ekranı, bildirim aldığında uyar, bir uygulamayı tam ekranda kullanırken basit bildirimleri göster gibi seçenekler olacaktır. Siz burada “bildirim alındığında ekranı uyandır” tuşunu kapalı hale getirmeniz gerekiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli