Mozillada Google Ana Sayfa Yapma - Oppo Forum
e
sv

Mozillada Google Ana Sayfa Yapma

729 okunma — 18 Mart 2022 06:51
Mozillada Google Ana Sayfa Yapma

Mozillada Google Ana Sayfa Yapma; İnternet tarayıcıları içinde son derece popüler olmaya başlayan Mozilla Firefox internet tarayıcısında Google arama motorunu Ana sayfaya taşımak işleri oldukça kolaylaştırmaktadır birçok kullanıcı Firefox Google ana sayfa yapma konusunda sorular sormakta olduğu için bu konuda sizlere bilgi vermek istedik.

Mozillada Google Ana Sayfa Yapma

Yapacağınız birkaç basit işlemle sizde bu tarayıcıda ana Sayfanızı Google olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için en son sürüm Mozilla Firefox bilgisayarınıza indirildikten sonra tarayıcının ayarlar kısmından yer alan seçenekler ölümünde karşınıza gelen menüde giriş sayfası alanında Firefox giriş sayfası olarak özel adresler sekmesini tıklamanız ve buraya https://www.google.com.tr yazmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir! Firefox Virüs Temizleme

Böylece giriş sayfanız da açılacak olan ilk pencere Google arama motoru olacaktır Google arama motoruna rakip olan farklı arama motorları vardır bu arama motorları arasında en popüler olan Bing arama motoru Microsoft şirketine ait olan bir arama motorudur bu arama motorunda seo engeline takılmadan daha fazla siteye ulaşma imkanınız vardır Dilerseniz yönergelerde size tarif ettiğimiz yolu izleyerek Mozilla Firefox giriş Sayfanızı Bing olarak da ayarlayabilirsiniz bu konudaki tercih tamamen size kalmıştır. En iyi arama motorları arasında yer alan Mozilla Firefox internet tarayıcısı neden tercih ediliyor?

İlginizi Çekebilir!  Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı ve Telefon Numarası

Firefox ve Brave Tarayıcıları ve Avantajları

Firefox’u kullanmak bir açık kaynaklı tarayıcıdan yararlanmak demektir ve kullanıcı bilgileri de Crome gibi sıkı bir şekilde kayıt ve inceleme altına alınmaz. Esasında bu internet tarayıcısı ve Brave isimli internet tarayıcısı Crome için rakip olarak görünseler de, Brave Mozilla’dan daha özgür ve Google’ye bağımlı olmayan bir tarayıcıdır.

Brave tarayıcısında Youtube reklamlarını otomatik engelleme özelliği olduğundan Youtube reklam engelleyen Adguard gibi reklam engelleyici gibi eklentileri kurmanız gerekmez. Ancak tarayıcınız Mozilla ise Adguard kullanmanız gerekebilir. Eğer tarayıcınız Brave olarak ayarlanırsa, kullanıcılara bonuslar da verilmektedir.

Mozillada Google Ana Sayfa Yapma

Mozillada Google Ana Sayfa Yapma

Tarayıcı kullanma süresi ile doğru orantılı olarak, tarayıcıdan para kazanma imkanını sadece Brave tarayıcı sunmaktadır. Bunun dışında Opera internet tarayıcı VPN hizmeti sunarak normalde yasaklı olabilecek sitelere Avrupa’nın farklı yerlerinden giriyormuş gibi göstererek ulaşmanızı sağlamaktadır. Ancak gerçekte VPN hizmeti paralı bir hizmettir ve Opera’nın sunduğu VPN sizi tam olarak gizlemez.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli