League of Legends RP Nasıl Satın Alınır? - Oppo Forum
e
sv

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

1087 okunma — 12 Ekim 2022 00:26
League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır? Herkese merhabalar, bu makalemizde sizlere nasıl LoL RP’yi uygun fiyatlarla ve çeşitli avantajlardan faydalanarak alabileceğinizden bahsedeceğiz. İndirimli RP ve bonuslar ile bütçenize katkıda bulunarak sevdiğiniz kostümleri satın alabileceksiniz!

League of Legends, PC platformunda global çapta en çok oynanan oyunlar arasında gelmektedir. Bu durum ülkemiz bazında da geçerli olmakta ve en çok oynanan ilk 3 oyun arasında LoL’ü bulmak zor olmayacaktır. League of Legends’da oyun içerisinde birçok içerik bulunmaktadır. Bu içerikler genellikle az bulunan ve çekici ürünler ise Riot Points olarak adlandırılan, LoL’de bulunan bir para birimi ile satın alınabilmektedir. Bu para birimine sahip olmak için de bir ürün alıyormuş gibi cebinizdeki paranız ile RP satın almanız gerekmektedir. Elinizdeki belli bir para karşılığında yine belli bir miktarda RP takası yapmaktasınız.

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

Durum bu şekilde olunca LoL oyuncuları da ucuz RP arayışlarına girmekte ve nereden güvenilir bir şekilde indirimli RP alacaklarını bilmek istemektedirler. Bizler de sizler için Kopazar’dan bahsetmek üzere bu makaleyi hazırladık!

İlginizi Çekebilir!  Telefonda Yer Açma Yöntemleri İçin Neler Yapılabilir?

Kopazar, 15 yılı aşkın süredir oyun sektöründe hizmet sunan e-pin satış sitesidir. Kopazar üzerinde sadece League of Legends RP değil, diğer Riot Games oyunları ve diğer çoğu oyunun e-pinlerini indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Kopazar üzerinden yapacağınız e-pin alışverişlerinizde(yani LoL RP alımlarınızda) bonus kazanmaktasınız. Bu bonusları da bir sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilmektesiniz. Böylece zaten uygun fiyatlarla almış olduğunuz RP’yi daha da ucuza getirmiş oluyorsunuz! Peki ucuz RP Kopazar’dan nasıl alınır?

 

Kopazar’dan Riot Points Alma Rehberi

Öncelikle League of Legends üzerinden hangi kostümü ya da içeriği almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Ardından bu içerik için ne kadar bir RP’ye ihtiyacınız olduğunu tespit edin ve işlemlere devam edelim:

  • Kopazar.com’a giriyoruz ve üyeliğimize giriş yapıyoruz yok ise kolayca sağ üst kısımda bulunan “Üye Ol” bölümünden üye olabilirsiniz.
  • Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra LoL RP satış sayfasına giriş yapıyoruz.
  • Burada yer alan indirimli LoL RP paketlerinden hangisine ihtiyacınız var ise ona uygun olacak şekilde Kopazar’a TL yükleme işlemini gerçekleştirmeniz lazım. Bunun için de sağ üstte yer alan bakiye yükleme bölümünden bakiyenizi yükleyin.
  • Tekrardan RP satış sayfasını ziyaret edin ve burada istediğiniz paketin yanında yer alan “Satın Al” butonunu kullanın.
  • Satın aldıktan sonra sitenin yönlendirmesi ile LoL RP kodunuz karşınıza çıkacaktır ve o kodu client üzerinde kullanarak almış olduğunuz RP’yi hesabınıza tanımlayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir!  Valorant tpm 2.0 Hatası

League of Legends RP’yi Kopazar’dan bu şekilde satın aldıktan ve hesabınıza tanımladıktan sonra dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz!

 

Kopazar üzerinde sadece e-pin derken oyunlara özel değil Steam platformu için Steam Cüzdan Kodu çözümlerini de bulabilir, özel istekleriniz için cüzdan kodu da satın alabilirsiniz.

 

Sizler de Kopazar’ın avantajlarından faydalanmak ve uygun fiyatlarla League of Legends Riot Points satın almak için Kopazar.com’u ziyaret edebilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli