İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu - Oppo Forum
BOSCH E18 Hata Kodu

Sıradaki içerik:

BOSCH E18 Hata Kodu

e
sv

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu

1035 okunma — 07 Aralık 2019 08:51

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu

Türkiye İş Bankası mobil uygulaması İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu sorunu ile son zamanlarda kullanıcıların canını sıkıyor. Hem Android hemde İOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcılarının ortak yaşadıkları sıkıntıların başında gelen sistemde bir hata oluştu uyarısı ile İşCep uygulamasında işlem yapılamıyor.

Türkiye İş Bankası mobil bankacılık uygulamasının verdiği bu hata ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Fakat biz yinede bu sorunu çözecekleri yönünde çalışmalar yaptıklarını umut ediyoruz. Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı ve işlem yapmaya çalışan binlerce kişi ara ara bu tür hatalarla karşılaşıyor.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu sorunun çözümü bizim veya sizin yapabileceğiniz bir şey değil. Bu sorun sistemsel olduğu için kendilerinin çözmesini beklemek zorundayız.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu Sorunu Can Sıkmaya Başladı

Türkiye İş Bankası kullananlar İşCep uygulamasında işlem yapmaya çalıştıkları zaman Sistemde Bir Hata Oluştu sorunuyla son zamanlarda çok sık karşılaşmaya başladılar. Yalnızca bu sorunu bankaya değil forumlar ve sözlükler aracılığıyla tüm halka duyurarak tepkilerini çok ağır şekilde göstermeye devam ediyorlar.

İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu
İşCep Sistemde Bir Hata Oluştu

İşCep Sistemde bir hata oluştu sorunu aslında kısa süreli kesintilerin ardından hızla çözülebilen küçük bir sorun. Yinede kullanıcılar beklemeyi ve böyle hataları sevmediğini bildiğimiz için tepkileri normal karşılayabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Dünya Savaşı Z Filmini Türkçe Dublaj izle, 720p

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli