Google açıkladı; işte 2019’un en iyi Android oyun ve uygulamaları - Oppo Forum
e
sv

Google açıkladı; işte 2019’un en iyi Android oyun ve uygulamaları

907 okunma — 03 Aralık 2019 14:52

Google Play

 

Apple sonrasında Google da beklenen yılın en iyileri paylaşımını yaptı. İşte resmen açıklanan 2019’un en iyi Android oyun ve uygulamaları.

Apple sabah saatlerinde 2019’un en iyi uygulama ve oyunlarını açıkladı. Şimdi ise Google’dan benzer paylaşım geldi. Ancak internet devi Google oyun ve uygulamalar yanında film, dizi ve kitapları da değerlendirmeye aldı. Farklı kategorilerde verilen ödüller tam olarak şöyle sıralanıyor:

Kullanıcıların seçimleriyle yılın en iyileri

Yılın iPhone Uygulaması

Spectre Camera (Lux Optics): Gücünü artırılmış gerçeklikten alan bu uygulama, sahip olduğu büyüleyici teknolojik özelliklerden yararlanarak herkesin uzun pozlamayla göz alıcı fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Yılın iPad Uygulaması

Flow by Moleskine (Moleskine): Grafit kalemler, kesik uçlu keçeli kalemler ve daha birçok seçenekle gerçeğe çok yakın bir çizim deneyimi yaşatmak için titizlikle tasarlanan bu zarif dijital defter uygulaması, çizimlerinize ve eskizlerinize hayat veriyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Yılın Mac Uygulaması

Yılın Mac Uygulaması Affinity Publisher (Serif Labs): Zarif kullanıcı deneyimi ve son derece uygun fiyatıyla Affinity Publisher, zengin fotoğraflarla bezeli bir kitaptan ikinci sınıftaki çocuğunuzun tiyatro oyununa yönelik bir broşüre kadar hazırlanan tüm materyaller için herkesin profesyonel düzeyde tasarım olanaklarına ulaşmasını sağlıyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Yılın Apple TV Uygulaması

The Explorers (The Explorers Network): Bu çığır açan uygulama, aynı amaç uğrunda çalışan kaşifler, bilim insanları ve sanatçılardan oluşan topluluğa destek olmak için tasarlandı: Fotoğraf ve videolarla doğanın kapsamlı bir “görsel envanterini” oluşturmak. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

2019 En İyi Oyunları

Yılın iPhone Oyunu

Sky: Children of the Light (thatgamecompany): Bu devrim yaratan sosyal macerada, engin semalarda süzülün ve gök cisimlerinin yollarını bularak tekrar gökyüzüne ulaşmalarına yardımcı olun.

İlginizi Çekebilir!  Facebook *Hesap Silme* En Basit Yöntemi

Yılın iPad Oyunu

Hyper Light Drifter (Abylight S.L.): Klasik 16 bit macera oyunlarına yeni bir yorum getiren göz kamaştırıcı, aksiyonla dolu Hyper Light Drifter, rüyaları andıran bir keşif yolculuğunu hayatta kalma mücadelesiyle bir araya getiriyor.

Yılın Mac Oyunu

GRIS (Devolver / Nomada Studio): Heyecan verici bir dijital sanat çalışması olan bu muhteşem bulmaca/platform oyunu, trajik bir kaybın ardından umudu, matemi ve hayatın parçalarını tekrar bir araya getirmeyi keşfediyor.

Yılın Apple TV Oyunu

Wonder Boy: The Dragon Trap (DotEmu): Lizardcube ve dizinin yaratıcısı Ryuichi Nishizawa tarafından geliştirilen, yarı kertenkele olan yalnız bir kahramanın hayat boyu sürecek bir maceraya atıldığı 80’lerin sevilen oyunu Wonder Boy, el çizimi animasyonlar ve yeniden tasarlanan orijinal müziklerle yepyeni bir görünüm kazanıyor.

Google Play seçimlerinde büyük sürprizler yok

2019’a damgasını vuran birçok oyun, uygulama, dizi ve film, Google seçimiyle hakettiği başarıyı elde etmiş görünüyor. Ödül alan her içeriğin Play Store sayfasına üzerine basarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni reklam filmi

İlginizi Çekebilir!  Linkedin Open To Work Yapma

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli