iPhone Hızlı Şarj Etme - Nasıl Hızlı Şarj Edilir? Oppo Forum
e
sv

iPhone Hızlı Şarj Etme

1124 okunma — 06 Mart 2021 06:30
iPhone Hızlı Şarj Etme Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

iPhone Hızlı Şarj Etme Nasıl Yapılır? Şarj sorunu, akıllı telefonların ilk üretiminden itibaren sıkıntılı olmaya aynı şekilde devam ediyor. Akıllı telefon üreticisi dev şirketler, akıllı telefonların şarj olma süresini kısaltmak yerine powerpaint cihazları üreterek kâr amacı güdüyorlar.

Akıllı telefon kullanıcıları ise iPphone hızlı nasıl şarj olur? Konusunu araştırarak, hızlı şarj yöntemlerini uygulanıyor. iPhone hızlı şarj etme yöntemleri hakkında uzman görüşleri bulunmaktadır.

iPhone’u Sıcak Ortamda Şarj Etmek

iPhone’nun şarj sorunu tüm modellerinde bulunmaktadır. iPhone telefonların bataryasının dolması uzun zaman alırken, kullanım sırasında şarjı hemen biter. iPhone’u hızlı bir şekilde şarj etmek için soğuk ortam yerine daha ılık bir ortam tercih etmek daha kısa sürede şarj edebilmek için kolay bir yöntemdir.

iPhone’u Uçak Moduna Getirerek Şarj Etmek

Kullanım halindeyken iPhone’u şarj etmek daha uzun sürmektedir. Telefon şarjda takılıyken çok zaruri durumlar dışında telefonu kullanmamak daha mantıklı olacaktır. Uçak moduna almak veya kapatmak da şarjın daha kısa sürede dolmasını sağlar.

iPhone telefonda telefonun daha hızlı şarj edilmesi için bir yöntem daha vardır. Açık olan uygulama veya programların kapatılması olacaktır. Arka planda çalışan uygulama ve programları kapatmak cihazın daha hızlı şarj olmasını sağlamakta ve güç kaybını engellemektedir.

İlginizi Çekebilir!  Xiaomi’den MIUI 11 güncellemesini alacak “eski cihazlar” listesi

Şarj Cihazını Tek Prize Bağlayarak Şarj Etmek

Elektrik prizleri üzerine takılan üçlü uzatma kabloları, elektrik voltajını dağıtan aksesuarlardır. Akıllı telefon şarj aletleri üçlü uzatma kablolarına takıldığında, telefonun şarj olma süresi daha uzun süreli olmaktadır.

"<yoastmark

Bu sebeple uzatma kablosunda şarj etmek yerine direk elektrik prizine bağlamak daha doğru bir yöntemdir. Üçlü uzatma prizine bağlamak gerektiğinde ise diğer cihaz kablolarını üçlü prizden çıkarmak telefonların daha hızlı şarj olmasını sağlar.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli