iPhone Galeriye Şifre Koyma - Oppo Forum
e
sv

iPhone Galeriye Şifre Koyma

1091 okunma — 19 Mart 2022 20:26
iPhone Galeriye Şifre Koyma

iPhone Galeriye Şifre Koyma Telefonlarda güvenlik en önemli konudur; güvenliğin sağlanması için parola koruması belli bir seviyeye kadar koruma sağlar. Başka birinin, sizin telefonunuzdaki galeriye veya başka bir uygulamaya girmesini engellemek için, ikinci bir parola oluşturma şansınız var.  iPhone marka telefonlarda bu özellik kullanılarak güvenlik arttırılabilir.

iphone Galeriye Şifre Koyma

İster bir uygulama isterseniz de birden fazla uygulamayı tek tek seçerek erişimin nasıl şifreleyebileceğiniz anlatacağız. Telefonunuzdaki uygulamalara nasıl kilit koyulur? herhangi biri telefonunuzun kilit kodunu bilse dahi bu uygulamalara erişimin ekstradan nasıl şifreleyebilirsiniz?

İlginizi Çekebilir! Oppo Özel Olarak Ayarlanan Fotoğraflar Nerede?

Seçtiniz özellikle tek bir uygulamayı (Galeri)  veya birden fazla uygulamayı tek tek seçerek erişimi şifreleyebilirsiniz. herhangi biri sizin iPhone telefonunuzun ekran kilidi şifresini bilse dahi farklı bir şifre vererek bu uygulamalara erişim için ikinci bir güvenlik kademesi oluşturun.

Ayarlar Sekmesi

Bunu yapmak için ilk başta ayarlar menüsüne giriyorsunuz ayarlar menüsüne girdikten sonra ekran süresi şeklinde bir seçenek olacak.

İlginizi Çekebilir! iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Ekran Süresi Ayarı

Ekran süresi seçeneğine girdikten sonra burada ilk başta yapmanız gereken şey daha öncesinde ekran süresi parolası kullanmıyorsanız herhangi bir şekilde bunu kullanmadıysanız ekran süresi parolası kullan seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Reeder 1 Alana 1 Bedava Kampanyası 2024: Fiyat ve Detaylar

Uygulama Sınırları Menüsü

Daha sonraki adımda uygulama sınırlarına gidin ve sınır ekle tıklayın. Size şifre soracaktır şifrenizi girin.  Şimdi başkalarına engellemek istediğiniz Instagram Galeri sosyal ağlar programlar vs ne varsa karşınızdaki menüden seçin.  Uygulama erişimlerini isterseniz 1 dakika olarak ayarlayabilirsiniz. Başka biri telefonunuzdaki ikinci şifreyi bilmezse giriş yapamaz ama bilirse 1 dakika boyunca engellediğiniz uygulamaları gezebilecek.

iPhone Galeriye Şifre Koyma

iPhone Galeriye Şifre Koyma

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli