iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme - Oppo Forum
e
sv

iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

1262 okunma — 18 Mart 2022 12:11
iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme; APPLE ürünü bir cihazınızda veya akıllı telefonunuzda silmiş olduğunuz Bir fotoğrafı veya videoyu nasıl geri getirirsiniz? Silinmiş olan bu dosyalar 1 ay süresince “son silinenler” albümünde saklanır.

30 gün bekletildikten sonra kalıcı olarak silinirler. iCloud Fotoğraflarını kullanırken bir aygıttaki resimleri veya videoları silerseniz, diğer tüm aygıtlarınızda da bu veriler geri dönülmemek üzere silineceklerdir.

APPLE ürünü cihazınız bir bilgisayara bağlıyken iPhone iPad veya iPod Touch’a eklenen resimler doğrudan fotoğraflar uygulamasından cihazdan silinmiyorlar.

iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Yanlışlıkla silinen resimler ve videolar, son silinenler albümünden 1 ay içinde kurtarılabilir. Kayıt edilmiş resim ve videoların kaydolduğu yerde Silinen fotoğrafları veya videoları kurtarmak için şöyle bir yol izleyebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir! Oppo Find X3 Pro iPhone 12’yi Geçti!

Fotoğraflar uygulaması- ardından albümler sekmesine tıklayın. Menüyü aşağı kaydırın. Burada son silinenler albümünü göreceksiniz. Bu sekmeyi seçin ve kurtarılacak fotoğrafları veya videoları seçin. Artık bunları geri alabilmeniz için tek bir işlem kalıyor. Seçtiklerinizin hepsini geri almak için “geri yükle” ikonuna tıklayın. Son silinenler albümünden sildiğiniz resim-videoları tekrar geri almanız mümkün değildir.

İlginizi Çekebilir!  Epic Games Launcher Açılmıyor

İphone’dan Silinen Fotoğrafları Yedeklemeden Geri Alma

Apple ürünü cihazlarınızdaki galeri yedeğinde olmayan ve  silinen fotoğrafları kurtarmak istediğinizde bunun kolay bir yolu var. Tenorshare UltData adı verilen bir program, resim ve videolarınızı kurtarabilir. Bu program bir APK dosyası değildir bilgisayara indirmeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir! iPhone Nasıl Yedeklenir?

Ayrıca telefonunuzu da USB ile bilgisayara bağlamanız gerekir. Böylece telefondaki diskiniz veya ROM bilgisayarınızda görülecektir. Programda iOS Aygıtından Verileri Kurtar menüsü var siz de bu menüye tıklayın. Ardından taramayı başlat sekmesi ile silinmiş olan dosyalarınızı geri getirin.

iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone Çöp Kutusundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli