iphone 6 4.5 g Açma - Oppo Forum
e
sv

iphone 6 4.5 g Açma

702 okunma — 19 Mart 2022 08:51
iphone 6 4.5 g Açma

iphone 6 4.5 g Açma Apple iPhone 6 ve üst model telefonlarda 4.5G Açma 4G açma veya LTE açma işlemi için ihtiyacınız olan şey,  4.5 G uyumlu bir SIM kart ve telefonunuzda basit bir kaç ayar yapmak olacaktır.

iphone 6 4.5 g Açma

İlk etapta default ayarlar olarak şu anda 3G yi kullanıyor olabilirsiniz.  4.5G ya da LTE geçişi için SIM kartınızın uyumlu olduğundan eminseniz ve hala 3G kullanıyorsanız hat servisini arayarak hattınızı 4.5G teknolojisine açtırmanız gerekiyor. Ardından telefonda  iPhone’un  ayarlar bölümüne giriyorsunuz burada hücresel kısma geliyorsunuz, hücresel bölümünde seçenekler kısmı var ve burada VolTE olarak gözüküyor olacak.

İlginizi Çekebilir! iPhone 11 Ram Temizleme

Sadece yapacağınız işlem; burada ses ve veri kısmını 4G olarak işaretliyorsunuz. Sonra altta yer alan VOLTE seçeneğiniz de aktif hale getiriyorsunuz ardından telefonunuzu yeniden başlatıyorsunuz. VOLTE ses kalitesini HD yapmak için gerekli bir ayardır.

4.5G hızı Kaç MegaBit

4.5 G hızı en yüksek hızlarda internet hizmeti sunar. Bu hız 335 MegaBit hız demektir. Saniyede 334 MegaBit hız size ışık hızında yüksek kaliteli videoları indirme izleme imkanı verir. Telefonunuzda 4.5G internet hızından yararlanmak için kablosuz olarak bilgisayarınıza bağlanma izni vererek, 4.5G hızında interneti bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Yüzüncü Yıl Harikalar.Com

Telefon İnterneti Ev Tipi Modemlerden Daha Hızlı

Ev tipi modemlerde 335 MB hızlara erişmek için çok pahalı bir ödeme paketi almanız gerekecek. Şu anda uygun internet paketleri maksimum 16-25 MBit hızlarda internet veriyor. Ancak operatörünüzün sunduğu 4.5G mobil internet paketlerini uygun fiyata alabiliyorsanız, ev modemleri yerine 4.5G internet için telefonunuzdan yararlanmanız daha mantıklıdır. Alternatif olarak 4.5G internet için SuperBox paketler de düşünebilirsiniz. Her firmanın sürekli fiyat güncellediği SuperBox paketler aylık 200-250 TL civarında fiyatlandırılıyor.

iphone 6 4.5 g Açma

iphone 6 4.5 g Açma

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli