Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma - Oppo Forum
e
sv

Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma

825 okunma — 19 Mart 2022 00:35
Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma

Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma; Bitmoji kendi avatarınızı kolayca oluşturabileceğiniz eğlenceli bir Android programdır.  Kullanım için bu programı tablet ya da telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Öncelikle tablet veya telefonumuzdan Google Play‘e giriyorsunuz arama motorunda “Bitmoji”yazıyorsunuz ve gelen en üstteki ikona tıklayıp indiriyorsunuz.

Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma

Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma

Bitmoji Kendi Yüzünü Yapma

Telefonunuza inmiş olan programın üzerine tıklıyorsunuz e-posta ile kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra şifrenizi de belirliyorsunuz.  Kimin için avatar oluşturacaksanız program sizi yönlendiriyor. Programda kaydol butonuna basıyorsunuz ve sonra karşınıza cinsiyetleri seçebileceğiniz bir yer çıkıyor.

İlginizi Çekebilir! İnstagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir?

Program Sizden Selfie İsteyecek

Program sizden Selfie çekmenizi isteyecek ardından da sistemdeki  bayan -erkek profillerinden birini seçerek saç rengi göz rengi burnu kulağı yanakları göz yerleşim yerini ve aklınıza gelebilecek tüm detayları 2D boyutlu olarak seçip belli bir avatar seçmiş oluyorsunuz. Avatar oluşturacağınız kişiye en uygun saç stilini seçtikten sonra program sizi yönlendirerek diğer ayrıntıları da girmenizi ister.

Avatarı oluşturacağınız kişinin özelliklerini uygun şekilde seçiyorsunuz daha sonra vücut yapısına göre kilolu zayıf durumuna göre bir avatar oluşturmaya devam ediyorsunuz. Tüm işlemlerden sonra kaydet butonuna tıklayıp Bitmoji avatarını tamamlıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir!  Samsung Galaxy S10 serisinden sevindiren Android 10 gelişmesi

Avatarı Kullanma

Avatarı ister mail ile ister sosyal ağlara göndererek kullanabiliyorsunuz. Avatarınıza çeşitli kıyafetler giydirerek ve gündüz gece yaz kış ortamlarını seçerek farklı modlarda farklı avatarlar oluşturabiliyorsunuz. Böylece duruma göre avatar paylaşma çok eğlenceli bir hal alıyor. Sosyal ağlarda bu avatarı paylaşarak o anki duruma göre tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli