iPhone 12 serisine yönelik sürpriz “dört model” açıklaması

0
548


Apple iPhone 12

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

2020 eylül ayında karşımıza çıkacak denilen iPhone 12 modellerine yönelik oldukça sürpriz bir açıklama yapıldı. Aile büyüyor!

iPhone 12 serisi için geçtiğimiz günlerde 5,4 inç, 6,1 inç ve 6,7 inç boyutlarında üç farklı modelden oluşuyor denilmişti. Şimdi ise ailenin dört farklı modelden oluşacağı aktarılıyor. Bu modellerin yine 5,4 inç, 6,1 inç ve 6,7 inç ekran boyutlarına sahip olacağı söyleniyor. Ancak serideki iki telefonun düşük seviye 5,4 inç ile 6,1 inç ekranlı modeller olduğu, diğer iki telefonun ise üst seviye 6,1 inç ile 6,7 inç ekranlı modeller olduğu belirtiliyor. Bu dörtlü çıkış dedikodusu gerçekten ilginç görünürken, dört telefonun da 5G desteğine sahip olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca modellerin ortak olarak OLED ekran (Aynı kalitede olmayacak) taşıyacağı da söyleniyor. 2020’de sadece iPhone SE 2‘nin LCD ekran ile geleceği söyleniyor. Bu arada 6,7 inç ekranlı iPhone modelinin şimdiye kadar çıkan en büyük ekrana sahip iPhone olacağı da biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple biliyorsunuz iPhone 12 serisi ile büyük düşünüyor

Apple, geçtiğimiz hafta duyduğumuz kadarıyla yeni modelleri ile 2020 bitmeden tam 100 milyon satış hedefliyor. 5G’ye yönelik artan / artacak talebe güvenerek yeni iPhone’lardan iPhone 11’e oranla daha fazla satmayı hedefleyen Apple, çıtayı ciddi şekilde yükseltmek istiyor.

İlginizi Çekebilir!  Huawei Test Otomasyon Platformu’na TÜBİTAK desteği

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni 16 inç MacBook Pro modeli

Kaynak: Log



Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz