Facebook kullanıcılarına sevindirici Google Fotoğraflar müjdesi - Oppo Forum
e
sv

Facebook kullanıcılarına sevindirici Google Fotoğraflar müjdesi

823 okunma — 02 Aralık 2019 18:49


Facebook Google Fotoğraflar

Apple, Google, Microsoft, Twitter ve Facebook arasındaki “veri transfer projesi” kapsamında güzel bir Google Fotoğraflar gelişmesi var.

Sosyal medyanın en büyük platformlarından Facebook, eski popülerliğinden uzak olmasına halen milyonlar tarafından kullanılıyor. Birçok kişinin eski yeni binlerce fotoğrafına ev sahipliği yapan Facebook, hesabını bu fotoğraflar yüzünden kapatmayanlar için güzel bir Google Fotoğraflar haberiyle gündemde. 2020 başında çıkacak bir araç yardımıyla kişiler Facebook’taki fotoğraflarını kolaylıkla Google Fotoğraflar içerisine aktarabilecek. Böylelikle Facebook’u kapatmamak için en çok kullanılan “çok fazla fotoğraf var silemiyorum” bahanesi de ortadan kalkmış olacak. Bu arada süreç sevindirici şekilde sadece Google Fotoğraflar ile sınırlı da kalmayacak. Açıklandığı kadarıyla kişiler ilerleyen dönemde Facebook’taki fotoğraflarını Apple iCloud ve Microsoft OneDrive bulut servislerine de aktarabilecek. Yani kişilere seçme şansı tanınacak. Sistemin haki hazırda test için İrlanda’da da aktif edilmeye başlandığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook fotoğraflar konusunda güzel bir adım atıyor

Uzun zamandır hayatımızda yer alan Google Fotoğraflar, telefon fotoğrafları için verdiği limitsiz depolama alanı ile büyük dikkat çeken bir servis konumunda yer alıyor. Telefonlarda büyük bir yer tasarrufu getiren uygulama, tüm fotoğraflarınızı bir arada tutuyor, yapay zeka ile fotoğraflar içerisinde arama desteği veriyor ve özel kategori sistemiyle büyük kolaylık getiriyor. Servisi kullanmak için Google hesabı yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir!  08504842113 Kimin Numarası?

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin en yeni ürünü akıllı yatak

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli