İnstagram'da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir? - Oppo Forum
e
sv

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

467 okunma — 05 Şubat 2022 08:35
İnstagram'da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

Günümüzde en çok aktif kullanıcı barındıran uygulamalardan birisi olan Instagram, çoklu hesap özelliğini bir süre önce kullanıcılarıyla paylaştı. Kullanıcılar günümüzde Instagram’da birden fazla hesap eklemek işlemlerini yapabilecektir. Tek cihaz üzerinden birden fazla hesaba pratik bir şekilde giriş yapmak mümkün olacaktır.

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

Tek bir uygulama üzerinden yeniden kullanıcı adı ve şifre girilmesine gerek kalmadan giriş yapılabilecektir. Kullanıcılar daha önce kendi hesabından çıkmak ve başka bir hesaba girmek durumunda kalabiliyordu. Ancak bu özellikle birlikte çıkış yapılmasına gerek kalmadan geçiş yapılabiliyor. Instagram’da birden fazla hesap eklemek işlemlerini yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

İlginizi Çekebilir! Instagram Keşfete Düşme 2022

  • Öncelikle bu işlemler için Instagram uygulamasına giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan çizgiye tıklayarak ayarlar bölümüne giriş yapınız.
  • Bu kısımda yer alan “Hesap Ekle” bölümüne giriniz.
  • Karşınızda yeni bir giriş ekranı bulunacaktır. Bu kısımdan daha önce oluşturduğunuz Instagram hesabınızın giriş bilgilerini yazarak giriş yapabilirsiniz.
  • Bu işlemle birlikte Instagram üzerinde artık aktif olarak 2 adet hesabınız bulunmaktadır. İki profilinizde açık ve aktif bir şekildedir. İkisi arasında istediğiniz anda geçiş yapmak için profiliniz sekmesinde en üstte yer alan kullanıcı adı bölümüne tıklayarak diğer hesabınıza geçiş yapabilirsiniz. Aynı işlemle birlikte ana hesabınıza dönebilirsiniz.
  • Geçişler esnasında Instagram, sizden şifre sormaz. Uygulama üzerinde sürekli olarak açık kalacağı için çıkılmayan hesaptan şifre sorulamaz.
İlginizi Çekebilir!  Bibeslik com Güvenilir Mi?

Instagram’da En Fazla Ne Kadar Hesap Eklenebilir?

Instagram uygulaması içerisinde birçok kullanıcı birden fazla hesap ekleyerek istedikleri anda diğer hesabına geçiş yapabilmektedir. Birden fazla hesap ekleyebilirsiniz ancak bu durumun bir sınırlaması mevcuttur. Bunun için kullanıcılara en fazla 5 hesap ekleme şansı tanınmaktadır. Buna göre aynı anda 5 hesaba şifre sorulmadan giriş yapabileceksiniz. 5 hesabın aynı anda açık kalmasıyla birlikte sizden herhangi bir şifre sorulmayacaktır.

İlginizi Çekebilir! Instagram Öne Çıkmak İçin Mükemmel Uygulamalar

İnstagram'da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

Birbirleri arasında kolayca geçiş yaparak profillerinizin kontrollerini sağlayabilirsiniz. Bu özelliği genellikle ürün satışı için açılan hesapların ana sahipleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra başka bir profil üzerinden profilleri incelemek için kullanılmak üzere bu özellik kullanılmaktadır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli