İnstagram Öne Çıkmak İçin 5 Mükemmel Uygulama - Oppo Forum
e
sv

İnstagram Öne Çıkmak İçin 5 Mükemmel Uygulama

537 okunma — 07 Ocak 2022 04:29
İnstagram Öne Çıkmak İçin 5 Mükemmel Uygulama 2022

Instagram öne çıkmak ve daha fazla takipçi kasmak istiyorsanız bu 5 önemli ve büyük çoğunluğu bedava olan uygulamalara göz atmak atabilirsiniz.

Eğer sahte takipçiler atıp hesabınızı tehlikeye atmıyorsanız gayet doğru olanı yapıyorsunuz. Çünkü sahte takipçiye sahip hesaplar bir zaman sonra tespit edilir ve Instagram’dan uzaklaştırılır. Bu tür yollara bulaşmadan birazdan vereceğimiz araçlarla Instagram’da öne çıkmak daha kolay ve sorunsuz olacaktır.

Instagram Öne Çıkmak için Yardımcı Uygulamalar

Bu araçlar sayesinde gerçek takipçi kazanabilir ve profilinizi para kazanmaya uygun hale de getirebilirsiniz. Bu uygulamalar ile diğer hesaplardan farklı olarak daha hızlı bir şekilde Instagram sayfa büyütme sağlayabilir ve daha doğru yol alabilirsiniz.

Splitgram (Profil Izgarası Oluşturmak

İlla ki bu aracı Instagram’da bir profilde görmüşsünüzdür. Profil kısmında ızgara oluşturacak şekilde kırpılmış resimlerle farklı bir tasarımı sağlayabilirsiniz.

Gayet şık gözüken bu tasarımla Instagram sayfanızdaki fotoğrafları kolajlar halinde düzenleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama web uygulaması olmasına karşın telefon üzerinde de rahatlıkla çalışıyor. Instagram’da öne çıkmak için mükemmel bir uygulama diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir!  Türkçe Wordpress Temaları Ücretsiz

Izgara görünümlü sayfanızı oluşturmak için galerinizdeki bulunan bir fotoğrafı Splitgram’a yüklemeniz gerekli. Yüklediğiniz zaman otomatik bir şekilde fotoğrafınız parçalara ayrılıyor ve fotoğrafın sayfanızda nasıl görüneceği hakkında önizleme yapabiliyorsunuz. Instagram hesabınıza bu kolajı yüklemek istediğinizde uygun sırayla fotoğrafları yüklemeniz yeterli olacaktır.

Koel Aracı (Tweet Görünümlü Paylaşımlar)

Instagram’da paylaşmak istediğiniz Twitter tabanlı tweetlere, bu yardımcı araç sayesinde kolaylıkla tweet görünümü kazandırabilirsiniz.

Ekran görüntüsü aldığınız bir fotoğraf kalitesi düşük olabilir ve Twitter’ın sahip olduğu tasarım Instagram üzerinde biraz kötü gözükebilir. Bunun haricinde kendi yazınıza tweet görünümü de kazandırmak isteyebilirsiniz. İşte o zaman bu yardımcı araç gerçekten işinizi tam anlamıyla görecektir.

İstediğiniz Tweet’i Koel Vercel aracına yapıştırdıktan sonra biraz bekleyin. Daha sonra bu yardımcı araç sizlere bazı özelleştirme imkanları sunacaktır. Bu özelleştirmeler ile Instagram’da öne çıkmak daha kolay. Oluşturduğunuz tweet tasarımına Instagram görünümü ekleyebilir ve retweet veya beğeni gibi seçenekleri kapatabilirsiniz. Ayrıca sayfanızla uyumlu görünebilecek arka plan rengi seçmek gibi ek özellikleri de mevcut.

Vurku (Toplu Video ve Resim İndirme)

Instagram sayfalarına sahip insanların sürekli video veya resim yüklemeleri ve sayfalarını aktif tutmaları gerekecektir. İşte bu zamanlarda yardımınıza Vurku yetişiyor. Artık Instagram sayfalarınız için toplu bir şekilde video veya görseller indirebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir!  HGS Borcunuz Bulunmaktadır Mesajı: Dolandırıcılık Mı?

Bu yardımcı uygulama ile kendi profilinizdeki veya herhangi bir etiketteki resim ve videoları kolayca indirebilirsiniz. Bu aracı kullanabilmek için kayıt olmanız şart. Kayıt sonrasında 50 kadar dosyayı aynı anda indirme imkanınız bulunuyor. Biraz ücret ödeyerek bu sınırdan da kurtulabiliyorsunuz. Instagram’da öne çıkmak ve toplu iş yapmak isteyenler için yararlı bir araç olduğunu düşünüyoruz.

Insta Tools Uygulaması

Android için tasarlanmış bu Instagram uygulaması ile popüler olan etiketleri görebilir ve çeşitli yazı fontlarını tasarlayabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olup Instagram’da öne çıkmak isteyenlerin göz bebeği haline gelmiş.

StoryScrool (Kayan Videolar)

İnstagram Öne Çıkmak İçin 5 Mükemmel Uygulama 2022

İnstagram Öne Çıkmak İçin 5 Mükemmel Uygulama 2022

Bu uygulama bilgisayar için tasarlanmış. Windows ve macOS işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmakta. Uygulama ile istediğiniz bir web sayfasını bir video haline dönüştürebiliyorsunuz. Oluşan videoda web sayfası pürüzsüz bir şekilde kayarak aşağıya doğru ilerliyor. Özellikle haber sayfaları için gerçekten yararlı ve kullanışlı bir uygulama.
Instagram’da öne çıkmak isteyenler için çok kullanışlı uygulamaları sıralamış bulunduk. Bu uygulamalar ile kendi fikirlerinizi birleştirip yeni sayfalar oluşturabilir veya mevcut sayfanızı geliştirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli